آشنایی با روش پرداخت اسکریل (skrill)

اسکریل یکی از روش های  پرداخت آنلاین و نقل و انتقال پول داخلی و بین المللی می باشد. اسکریل (skrill) یک تجارت الکترونیک است که در سال 2014 تقریبا حدود331 میلیون دلار درآمد داشته است.

سرویس حساب های اسکریل 40 ارز دنیا را پشتیبانی میکند یعنی می توان وجه را به 40 ارز تبدیل کرد و همچنین بعدا می توانید ارزهای بیشتری به حساب خود اضافه کنید و در بیش از 20 مکان در سراسر جهان دفتر دارد که نقل و انتقال امن و مطمئن پول را در اختیار شما قرار می دهد.مشتریان می توانند یک کارت بانکی با مارک Skrill ، که به حساب آن متصل است ، در یکی از چهار ارز: USD ، EUR ، PLN و GBP خریداری کنند. اسکریل به مشتریان با گردش مالی بالا عضویت ممتازی به نامSkrill VIP  ارائه می دهد که شامل ویژگی های دیگری همچون نشانه امنیتی ، حساب های چند ارزی و امکان کسب امتیاز وفاداری است.

اسکریل یک شرکت پرداخت آنلاین است که به شما امکان انجام معاملات و همچنین امکان انتقال پول را به بسیاری از کشورهای جهان می دهد. این روش در سال 2001 در لندن انگلیس تاسیس شد و هم اکنون اسکریل متعلق به گروه (Paysafe) است ، یک گروه بزرگ پرداخت که خدمات پرداخت را بصورت آنلاین ، حضوری و از طریق کانالهای دیگر ارائه می دهند. اسکریل به عنوان دروازه پرداخت تجارت الکترونیک و متخصص در قمار شروع به کار کرد ، اما اکنون خدمات خود را گسترش داده است تا شامل یک سرویس آنلاین باشد که به شما امکان می دهد برای ارسال پول به سراسر جهان به وسیله، Skrill Money Transfer  بپردازید. افتتاح حساب با اسکریل(skrill) به شما امکان دسترسی به آن سرویس و همچنین کیف پول اسکریل را می دهد .

شما می توانید بسته به مکانی که در آن قرار دارید و ارز مورد استفاده خود ، از طریق کارت اعتباری ، کارت بدهی ، SOFORT یا نقل و انتقال بانکی از طریق کارت Skrill انتقال وجه را از طریق بین المللی انجام دهید.

آنچه در مورد اسکریل (skrill) دوست داریم

نقل و انتقالات امن ، سریع و راحت

محدودیت در انتقال مبالغ بالا ندارد

آنچه ما از اسکریل (Skrill) دوست نداریم

در حال حاضر فقط در تعداد محدودی کشور موجود است.

کارمزد تبدیل ارز بالا است.

اگر یک سال ار حساب کاربریتان استفاده نکنید ماهیانه دو یورو جریمه می شوید.

فقط می توانید به یک حساب بانکی یا کیف پول تلفن همراه ارسال کنید یعنی

Skrill Transfer Money به شما امکان می دهد تا پول بین المللی را به یک ذینفع ارسال کنید به طور معمول ، شما فقط نیاز به نام، آدرس و جزئیات حساب گیرنده دارید تا بتوانید پول را به آنها منتقل کنید.

برای استفاده از Skrill Money Transfer برای ارسال پول به خارج از کشور پس از باز کردن یک حساب اسکریل ، می توانید به سایت transfer.skrill.com مراجعه کرده و روی “شروع کار” کلیک کنید. از طرف دیگر ، از وب سایت کیف پول اسکریل ، روی برنامه “ارسال” و سپس “ارسال از یک حساب بانکی یا کارت اعتباری به حساب بانکی یا کیف پول موبایل” یا “ارسال به حساب بانکی” در برنامه اسکریل کلیک کنید.

ما بسیار توصیه می کنیم از خدمات انتقال پول اسکریل برای ارسال پول به خارج از کشور به جای سرویس Skrill to Skrill استفاده کنید.

چگونه با اسکریل انتقال پول انجام دهیم

یک اکانت اسکریل(skrill) ایجاد کنید.

فقط در چند لحظه با نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و رمز عبور خود در اسکریل ثبت نام کنید سپس مراحل تأیید را طی کنید

وقتی با Skrill یک حساب کاربری ایجاد می کنید ، باید هویت خود تأیید کنید. این روند تأیید بسته به مکانی که در آن قرار دارید ممکن است کمی متفاوت باشد ، اما به طور کلی نیاز به ارائه  اطلاعات زیر دارید:

اطلاعات شخصی شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، تاریخ تولد و شماره هویت صادر شده توسط دولت مانند شماره تأمین اجتماعی یا شماره کد ملی

شما همچنین ممکن است نیاز به پاسخگویی به مجموعه ای از سوالات دانش محور داشته باشید همچنین ممکن است از شما خواسته شود تا اطلاعات دیگری را برای تأیید هویت خود ارائه دهید ، این شامل موارد زیر است:

– کپی رنگی از شناسه شما مانند شناسنامه ، گواهینامه رانندگی یا گذرنامه

– تصویری از شما که سند هویت خود را در کنار صورت خود نگه می دارید

– اثبات سند آدرس مانند قبض آب یا برق یا صورتحساب بانک صادر شده در سه ماه گذشته

پس از وارد کردن مبلغ و ارزهای خود ، باید جزئیات مربوط به ذینفع را به شرح زیر ارائه دهید:

نام و آدرس کامل آنها ،کد بانکی آنها ، که می توانید از ذینفع دریافت کنید. در بیشتر موارد ، این کد شناسایی تجاری (BIC) آنها خواهد بود ، اگرچه برخی کشورها ممکن است به جای آن ، کد بانک ملی را ارائه دهند.

IBAN (شماره حساب بین المللی بانکی) ،کشور بانك آنها: بانك نگهداري حساب ذينفعان شما ممكن است هميشه كشور وطن آنها نباشد.

مبلغ پرداخت ،هرگونه مرجع یا پیام برای ذینفع ،در صورت لزوم دلیل انجام پرداخت ،ارسال ، پرداخت و بر روی تأیید کلیک کنید.

انتقال خود را با روش پرداخت مورد نظر خود (کارت بدهی / اعتباری یا نقل و انتقالات بانکی) انتخاب کنید و منتظر تأیید باشید که انتقال شما در حال انجام شدن است.

زمان انتقال

وجوه ارسال شده از طریق Skrill Money Transfer معمولاً در همان روز کاری وارد می شود ، اما بسته به روش پرداخت شما و نحوه تحویل وجه می تواند حداکثر 3-5 روز کاری طول بکشد.

اسکریل توسط تنظیم کننده های مختلف در سراسر جهان کاملاً مجاز و تنظیم شده است ، از جمله اداره رفتار مالی (UKA) در انگلستان و شبکه آمریکایی جرائم مالی (FinCEN).

امنیت اسکریل

اسكریل باید برخی از سخت ترین مقررات خدمات پرداخت در جهان را رعایت كند.

اسکریل با همان خواسته های مربوط به امنیت و عملکرد به عنوان سایت هایی که برای خدمات بانکی و تجارت مشترک استفاده می شود ، توسعه داده شده است. ورود به حساب شما ، اطلاعات شخصی و کلیه معاملات پولی با استفاده از فناوری (Secure Socket Layer (SSL با رمزگذاری 128 بیتی با امنیت بالا ، تأیید شده توسط VeriSign تضمین شده است.

هنگامی که شما با استفاده از اسکریل وجهی ارسال می کنید ، گیرنده اطلاعات مالی حساس مانند کارت اعتباری / بدهی یا شماره حساب بانکی شما را دریافت نمی کند.

نقد و بررسی کیف پول Skrill

کیف پول اسکریل روش های ارسال و دریافت پرداخت های آنلاین را به مشتریان اسکریل ارائه می دهد.

شما می توانید پول را به شرح زیر انتقال دهید:

ارسال و دریافت پول بین المللی ، مستقیماً به حساب های بانکی ، کیف پولهای تلفن همراه و سایر حسابهای اسکریل

ارسال و دریافت پول به صورت محلی ، به حساب های بانکی داخلی ، کیف پول های موبایل یا حساب اسکریل

پرداخت و خرید کالاها و خدمات از تجار مختلف

بسته به کشور ثبت نام خود ، می توانید از یک کیف پول Skrill به چند روش مختلف پول برداشت کنید:

 با مسترکارت پیش پرداخت اسکریل

با کارت مجازی  اسکریل

با ویزا کارت

سرانجام ، شما می توانید با یک کیف پول اسکریل ، از جمله بیت کوین (Bitcoin) ،بیت کوین کش(Bitcoin Cash )و اتریوم

( Ethereum)، ارزهای رمزنگار را خریداری و بفروشید. توجه داشته باشید که برخی از خدمات کیف پول اسکریل فقط در کشورهای خاص در دسترس هستند.

از کیف پول اسکریل بهترین استفاده برای انجام و دریافت پرداخت در مواردی مانند شرط بندی ، خرید ، بازی یا استفاده از کارت پیش پرداخت اسکریل هنگام مسافرت است. کیف پول اسکریل بیش از 35 میلیون کاربر دارد و همه آنها قادر به استفاده از Skrill Money Transfer هستند.

آنچه ما در مورد کیف پول Skrill دوست داریم

کیف پول اسکریل نوعی کیف پول دیجیتالی است.

با کیف پول اسکریل طیف وسیعی از خدمات برای انتقال پول و پرداخت آنلاین امکان پذیر است.

آنچه ما از کیف پول Skrill دوست نداریم

ارسال پول بین حساب های اسکریل بسیار گران است

استفاده از کیف پول اسکریل برای انتقال پول بین المللی می تواند ناخوشایند و وقت گیر باشد

سرویس انتقال پول Skrill to Skrill چیست؟

اسکریل به شما امکان می دهد تا از کیف پول اسکریل خود به طور مستقیم به یک کیف پول اسکریل دیگر ، به اصطلاح سرویس “Skrill to Skrill” بفرستید. تمام آنچه شما نیاز دارید آدرس ایمیل گیرنده است و پول بلافاصله منتقل می شود.

زمان برداشت پول برای گرفتن پول از کیف پول( Skrill Wallet )چقدر است؟

بسته به گزینه ترجیحی شما ، زمان پردازش برداشتها به شرح زیر است:

برداشت از خودپرداز فوری می باشد.

برداشت سیم بانکی: دو تا پنج روز کاری

برداشت ویزا: حداکثر هفت روز

Mastercard Prepaid Skrill چیست؟

اسکریل کارت قابل پیش پرداخت و قابل بارگیری را فراهم می کند که می تواند برای خرید آنلاین یا فروشگاه در میلیون ها مکان در سراسر جهان استفاده شود. این به طور مستقیم با یک کیف پول اسکریل در ارتباط است و دسترسی سریع به بودجه را فراهم می کند. این کارت همچنین می تواند برای برداشت سریع وجه نقد با 1.9 میلیون دستگاه خودپرداز استفاده شود. کارت اسکریل فقط در اختیار ساکنین کشورهای مجاز منطقه اقتصادی اروپا (EEA) می باشد.