اعتماد شما، سرمایه ماست!

مجموعه ارزی پیمنت متشکل از تیمی با تجربه و خبره با بیش از ۹ سال سابقه تجارت و پرداختهای بین المللیست که پیوسته در حال مذاکره با بانک ها و نهادهای مالی بین المللی برای ارائه بهترین خدمات مالی مربوط به پرداختهای ارزی می باشد.

ما از مشکلاتی که در زمینه نقل و انتقالات مالی بین المللی و پرداختهای ارزی برای شهروندان و کسب و کارهای ایرانی وجود دارد مطلع هستیم و ایده های بسیاری را برای رفع این مشکلات بکار برده ایم تا هموطنانمان و کسب و کارهای ایرانی نیز بتوانند با استفاده از خدمات ما حواله ها و پرداختهای ارزی خود را به آسانترین شکل ممکن و با مناسبترین هزینه انجام دهند.

همکاری نزدیک ما با ارائه دهندگان خدمات مالی در اروپا این امکان را به ما داده است تا بتوانیم خدمات پرداخت ارزی را با کیفیت قابل قبولی به هموطنانمان ارائه دهیم و همواره با وجود مشکلات پیش رو تلاش می کنیم تا با بهبود کیفیت خدماتمان قدردان اعتماد و استقبال بی نظیر شما عزیزان باشیم.

چه مواردی ما را متمایز می کند؟

تنوع خدمات

تعهد به پشتیبانی

ارتباطات بین المللی

نوآوری در خدمات

هدف ما در صرافی آنلاین ارزی پیمنت

ارائه تمام خدمات مربوط به حواله ها و پرداختهای ارزی بصورت آنلاین هدف اصلی ما در مجموعه ارزی پیمنت می باشد.

چشم انداز ما

امیدواریم با تلاش و برنامه ریزی و رفع مشکلات موجود بتوانیم برنامه های اجرایی خود در زمینه استفاده از تکنولوژی در بخش نقل و انتقالات مالی بین المللی را در ایران پیاده سازی کنیم و با همکاری فینتک های بین المللی (FinTech) بتوانیم خدمات مالی بروز در دنیا را به هموطنانمان ارائه نماییم.

سه ویژگی برتر ما از دیدگاه مشتریان

  • پیشرو در کیفیت خدمات

  • نرخ های مناسب

  • پاسخگویی سریع

صرافی آنلاین

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل