انتقال پول به آلمان برای سرمایه گذاری

انتقال پول به آلمان را به مجموعه ارزی پیمنت بسپارید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم. در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در آلمان پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده کنید.

حواله یورو به آلمان

آلمان به دلیل اقتصاد قوی موقعیت مکانی و نقشی که در اتحادیه اروپا دارد یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری است. این کشور به عنوان نیروگاه اقتصادی اروپا به شمار می آید. سرمایه گذارانی که در آلمان سرمایه گذاری می کنند دارای بخشی از یک اقتصاد قوی می شوند.

پاسپورت آلمانی به عنوان یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان شناخته می شود و شهروندان آلمانی به بیش از 185 کشور بدون ویزا می توانند سفر نمایند. شما می توانید برای نقل و انتقالات پولی خود در این کشور  از صرافی های معتبر از جمله، ارزی پیمنت استفاده نمایید.

پی پال یکی از رایج ترین سیستم های آنلاین، ایمن، سریع و کم هزینه است. استفاده از این روش برای؛ افرادی که تمایل دارند در آلمان سرمایه گذاری نمایند، بهترین گزینه برای جابه جایی مبالغ آنها است؛ بنابراین به مجموعه ارزی پیمنت که دراین زمینه سالها فعالیت داشته است اطمینان نمایید و برای حواله یورو به آلمان از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

سوالات متداول

 1-آلمان با داشتن اقتصاد قوی برای سرمایه گذاران کشور مناسبی است 

2- بهره مندی ازکیفیت زندگی بالا در آلمان

3- گنجاندن خانواده در در خواست اقامت برای آلمان

4- با سرمایه گذاری در آلمان مسیر شهروندی هموار می شود

 آلمان برنامه ویزای طلایی یا تابعیت مستقیم از طریق سرمایه گذاری ندارد.

 افراد با ایجاد کسب و کار در این کشورمی توانند واجد شرایط دریافت اقامت آلمان شوند. پس از سه سال اقامت دائم را دریافت می کنند و پس از شش تا هشت سال زندگی بدون وقفه در آلمان واجد شرایط شهروندی آلمان شوند. اگرمتقاضی بخواهد این مسیر را انتخاب کند باید در کسب‌وکاری که راه‌اندازی کرده است حداقل 5 نفر را استخدام کند که به‌طور چشمگیری به اقتصاد آلمان کمک می کند. 

1-داشتن حداقل 18 سال سن

2- ارائه یک طرح تجاری قوی

3- داشتن تجربه کافی در کسب و کاری که در آلمان راه اندازی می کنید

4- نداشتن سابقه کیفری

برای انتقال پول به آلمان فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

زمانیکه درخواست شما پذیرفته شد اجازه اقامت سه ساله آلمان را دریافت می کنید.واگر خواستید مجوز اقامت خود را تمدید کنید، شرکت شما باید فعال و از نظرمالی مشکلی نداشته باشد.

1-هنگامی که شهروندی آلمان را دریافت کردید، شما حق رای دادن در سطح محلی و ملی را دارید

2- با پاسپورت آلمانی می توانید بدون محدودیت در اتحادیه اروپا، کشورهای منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس تحصیل ، کار و اقامت داشته باشید

3- با اخذ شهروندی، سفر و دریافت ویزا برای بسیاری از کشورهای خارج از اروپا برای شما آسان ترمی شود

4- زمانیکه شهروند شدید دیگر نیازی به اجازه اقامت و مراجعه به اداره ثبت اتباع خارجی ندارید

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

قانون شهروندی آلمان می گوید زمانیکه تابعیت آلمان را کسب کردید باید تابعیت کشور خود را رها کنید، ولی ممکن است معا فیت هایی وجود داشته باشد و مقامات دولتی اجازه دهند هر دو تابعیت را حفظ کنید این مسئله نادر است ولی باید در نظر گرفته شود.

برنامه ویزای سرمایه گذاری آلمان یک فرصت عالی برای کارآفرینان خارجی است که مایل به اقامت دراین کشورهستند. آلمان به آنها فرصت زندگی و کار و دسترسی به بازار مشترک اروپا را می دهد. حتی اگر مسیر برای افراد مستقیم نباشد می توانند در پایان سفر سرمایه گذاری خود، تابعیت آلمان را دریافت کنند.

این طرح توسط اتاق بازرگانی و صنعت آلمان مورد ارزیابی قرارمی گیرد.

همسر، فرزندان خردسال که زیر 18 سال سن دارند، فرزندان بزرگسالی که از نظر مالی یا به دلیل مشکل سلامتی به متقاضی یا همسر او وابسته هستند.

پس از اینکه هشت سال بی وقفه در آلمان زندگی کردید می توانید برای اخذ شهروندی آلمان اقدام کنید. اگر به خوبی به زبان آلمانی صحبت کنید و به راحتی ارتباط برقرار کنید می توانید پس از شش سال اقامت مداوم برای شهروندی درخواست دهید.

پس از سه سال اقامت بی وقفه در آلمان می توان اقامت دائم را کسب کرد.

1-کمک های مالی برای سرمایه گذاری

2- کمک هزینه برای تحقیقات بنیادی، تحقیقات صنعتی، توسعه تجربی

3- کمک هزینه برای برنامه هایی با تمرکز بر حمایت از استخدام، پشتیبانی آموزشی، یارانه دستمزد و آموزش در حین کا ر

4- وام ها و تضمین های عمومی از دیگر برنامه های دولت آلمان است

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به آلمان ارسال شود.

بخش های انحصاری از جمله :تحصیلات، شرکت های دولتی محدود به خدمات اساسی مانند آب، انرژی و حمل و نقل ریلی ملی برای سرمایه گذاری مناسب نیستند.

یکی از بهترین سرمایه گذاری ها ثبت شرکت در آلمان است که افراد می توانند هم به آلمان مهاجرت و هم اقامت دائم بگیرند.

خرید سهام، افتتاح حساب پس‌انداز، خرید ملک و خرید اوراق قرضه از جمله سرمایه گذاری هایی  هستند که هیچکدام از این روش ها منجر به اقامت، دریافت ویزا و مهاجرت نمی شوند.

برای اقامت در این کشور حداقل 360000 یورو باید سرمایه گذاری شود.

1-آلمان دارای شبکه صنعتی بسیار قدرتمند و متنوع است

2- این کشور دارای نیروی کار بسیار ماهر با تسلط  به زبان انگلیسی است

3- دارای زیرساخت های عالی است

4- دارای فضای اجتماعی مطلوب، چارچوب قانونی پایدار و موقعیت مکانی در قلب اروپا است

1- نقاط ضعف اصلی آلمان نرخ بالای مالیات است که این مورد هم شامل افراد وهم مشاغل می شود

2- قوانین کار نسبتاً انعطاف ناپذیر و وابستگی زیاد به صنایع خودروسازی و مکانیکی یکی دیگر از نقاط ضعف آلمان است.

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل