حواله یورو به چک برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به چک با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در چک پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به چک

سرمایه گذاری در چک

در کشور چک اقامت از طریق برنامه سرمایه گذاری وجود ندارد . ولی در عوض، مانند بسیاری از کشورهای دیگر برای کسانی که تمایل به خود اشتغالی و فعالیت تجاری دارند مجوز اقامت موقت قابل دسترسی است. اقامت موقت جمهوری چک برای اهداف تجاری مسیر بسیار خوبی است، زیرا هم ارزان است و هم کشور چک محدودیت های سختی را اعمال نمی کند.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا بزرگترین سرمایه گذاران در جمهوری چک هستند. این کشور به طور کامل با استانداردهای اتحادیه اروپا و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه با سرمایه گذاران خارجی و داخلی مطابقت دارد.

سوالات متداول

پاسپورت جمهوری چک در حال حاضر رتبه هشتم را در فهرست راهنمای پاسپورت دارد، که دسترسی بدون ویزا به 184 کشور را فراهم می کند. این امرپاسپورت چک را به یکی از مطلوب ترین پاسپورت های جهان با امتیاز بسیار بالا تبدیل کرده است.

افراد برای ثبت شرکت ابتدا با ویزای تجاری 6 ماهه وارد کشورچک می شوند. پس از آن، یک اجازه اقامت سالانه دریافت خواهند کرد که باید هر سال آن را تمدید کنند. پس از 5 سال اقامت، می توانند برای اقامت دائم چک اقدام کنند.

می توانید تابعیت این کشور را پس از 10 سال اقامت دریافت کنید.

تابعیت جمهوری چک از طریق تولد، تابعیت و اعلامیه به دست می آید.

خیر،با سرمایه گذاری نمی توان پاسپورت این کشوررا به دست آورد. شما می توانید پاسپورت را پس از ده سال اقامت قانونی در چک با مجوز اقامت واقامت دائم دریافت کنید.

 دریافت تابعیت چک از طریق سرمایه گذاری ،خرید ملک یا اوراق بهادار غیرممکن است.افراد می توانند اجازه اقامت در چک را برای انجام تجارت دریافت کنند.

1-تحصیل

2- کار

3- ازدواج با یک شهروند جمهوری چک

4- ملحق شدن به خانواده

5- درمان طولانی مدت

برای حواله یورو به چک فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

اجازه اقامت اغلب تا 2 سال صادر و پس از آن می توان اقامت را تمدید کرد.

شما می توانید اقامت دائم در این کشوررا پس از 5 سال اقامت قانونی به دست آورید وبر خلاف اقامت موقت،برای اقامت دائم نیاز به تمدید ندارید.

1-متقاضی باید قبل از در خواست اقامت دائم بیش از12 ماه متوالی غیبت نکرده  باشد

2- متقاضی در آمد پایدار وبدون کمک دولتی داشته باشد

3- متقاضی باید قوانین جمهوری چک را رعایت کند

4- فرد می بایست در آزمون دانش زبان چک  قبول شود

5- فرد هیچ بدهی برای مالیات ویا جریمه نداشته باشد

در صورتی که فرد بیش از یک تابعیت داشته باشد، مقامات چک او را به عنوان یک شهروند جمهوری چک دراین کشور وخارج از کشورمی شناسند.پس بنابراین قانون جمهوری چک تابعیت مضاعف را می پذیرد.

تابعیت برای کسانی که قصد اقامت دائمی، کار، تجارت وپرداخت مالیات در کشور جمهوری چک را ندارند مناسب نیست.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1-آزادی سفر

2- زندگی در شرایط راحت

3- تحصیل

4- پزشکی با کیفیت

5- اتصالات حمل و نقل راحت در سراسر اروپا

6- مناظر

7- آب وهوا

بله، اگرمتقاضی توسط افراد ثروتمند با درآمد ثابتی که درخارج از کشور چک دارند حمایت شود و به طور کامل نیازهای متقاضی را پوشش دهد، می تواند اجازه اقامت دریافت کند. درعین حال متقاضی دراین کشورکار نمی کند وحداقل 183 روز در سال را در این کشور سپری خواهد کرد.

بله این امرامکان پذیراست.همسر،فرزندان و والدین بالای 65 سال می توانند اجازه اقامت چک را دریافت کنند.

  حساب هایی که شامل (  IBAN ) باشند.

اعتبار مجوز اقامت در چک به دلیل اقامت بستگی دارد و از 9 ماه تا 2 سال متغیر است.به طور مثال اعتباراجازه اقامت برای جستجوی کاریا راه اندازی کسب و کار به مدت نه ماه است، اعتبارمجوزبرای تحصیل یا تحقیقات علمی به مدت یکسال است  و برای کار حداکثرتا 2 سال معتبر است.

حداقل سرمایه گذاری 10 میلیون کرون (تقریباً 360000 یورو یا 400000 دلار) است. که حداقل 5 میلیون کرون باید در ماشین آلات سرمایه گذاری کرد که ماشین آلات باید نو باشند .

نهایتا” یک روز کاری طول می کشد تا حواله شما به اروپا ارسال شود.

1-آنها می توانند شعبه یک شرکت موجود در چک را افتتاح کنند

2- آنها می توانند به سرمایه یک شرکت در چک کمک کنند

3- آنها می توانند یک شرکت جدید در کشور چک به ثبت برسانند

 مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید.

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

حواله یورو به اروپا

سرمایه گذاری در جمهوری چک

czech-immigration

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل