حواله یورو به لتونی برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به لتونی با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در لتونی پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به لتونی

لتونی در سواحل بالتیک واقع شده است. ریگا، پایتخت لتونی، در فهرست میراث جهانی یونسکو قراردارد. تقریباً نیمی از قلمرو لتونی پوشیده از جنگل است و طبیعتی زیبا و پارک های زیادی دارد. این کشور ارتباطات حمل و نقل و فرهنگی بسیار خوبی با اروپای غربی و روسیه دارد. یکی از سریع ترین و رقابتی ترین برنامه ها در اروپا برنامه اقامت لتونی با سرمایه گذاری است. سرمایه گذاران می توانند با خرید ملک ،خرید اوراق قرضه، خرید سهام  یا مشارکت در سرمایه موسسات اعتباری اقامت کشور لتونی را کسب نمایند.

سرمایه‌گذاری در لتونی می‌تواند یک گزینه مطمئن و مناسب برای برخی افراد و شرکت‌ها باشد. لتونی یک کشور کوچک در شمال اروپا است و عضو اتحادیه اروپا است. از طرفی، لتونی یک اقتصاد پیشرفته و پایدار دارد که بر اساس نوآوری و فناوری استوار است. این کشور برای سرمایه‌گذاری‌های خارجی، محیطی راحت است و میزان آزادی اقتصادی بالایی دارد.

توجه به چندین بخش در زمینه سرمایه‌گذاری در لتونی

  • املاک و مستغلات: با توجه به رونق اقتصادی و محیط کسب و کار مساعد در لتونی، سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات می‌تواند یک گزینه جذاب باشد. شهرهای بزرگ مانند ریگا و داوگاوپیلس به عنوان مقصدی برای خرید و سرمایه‌گذاری در املاک محسوب می‌شوند.
  • صنایع فناوری اطلاعات: لتونی یکی از پیشروان فناوری و استارتاپ‌ها در اروپا است. صنایع فناوری اطلاعات، امنیت سایبری و خدمات مرتبط با فناوری در لتونی رشد قابل توجهی داشته‌اند. سرمایه‌گذاری در این بخش می‌تواند به دلیل محیط کسب و کار مستعد و پشتوانه فناوری قدرتمند، گزینه‌ای مناسب باشد.
  • بخش مالی: لتونی یک سیستم بانکی پیشرفته و بازار سرمایه قوی و پویا دارد. شما می‌توانید در بورس لتونی سرمایه‌گذاری نمایید. یا در صندوق‌ها و سایر ابزارهای مالی شرکت نمایید.

قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مهم است که مطالعه کافی درباره شرایط قانونی، مالی و اقتصادی لتونی داشته باشید و در صورت نیاز، با یک مشاوره حرفه‌ای مشورت نمایید. همچنین، در نظر داشته باشید که سرمایه‌گذاری همواره حاوی ریسک‌هایی است و باید این ریسک‌ها را به طور کامل در نظر بگیرید و با استفاده از منابع قابل اعتماد و معتبر تصمیم‌گیری نمایید.

توصیه به هموطنان عزیز ایرانی: در صورت تمایل به سرمایه گذاری در لتونی حتما به صرافی های معتبر از جمله ارزی پیمنت مراجعه نمایید تا برای نقل و انتقالات پولی خود از خدمات پی پال که یک سرویس آنلاین و مطمئن است بهره مند شوید.

سوالات متداول

پس ازتایید اسناد و مدارک متقاضی توسط اداره امورشهروندی و مهاجرت این کشور که حدودا” یک ماه تا سه ماه طول می کشد. سرمایه گذار باید ظرف سه ماه به این کشور سفرکرده تا مجوزاقامت موقت خود را دریافت کند.

بله،اعضای خانواده از جمله :همسر و فرزندان زیر 18 سال، می توانند به همراه متقاضی برای اجازه اقامت درخواست دهند.

اجازه اقامت این کشورتا پنج سال به شرط تمدید سالانه اعتبار دارد.

برای حواله یورو به لتونی فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

1-زندگی در لتونی به مدت چهارسال در دوره پنج ساله

2- قبول شدن درآزمون زبان لتونی درسطح (A2 ) 

3- اطلاعات کافی از تاریخ عمومی لتونی و سرود ملی

خیر، لتونی این امر را نمی پذیرد ، بنابراین افراد برای دریافت تابعیت لتونی باید تابعیت قبلی خود را رها کنند، البته استثنائاتی وجود دارد که منجر به ترک تابعیت سابق نمی شود.

1-سرمایه گذارباید 50000 یورو در یک شرکت سرمایه گذاری کند تا مجوز اقامت پنج ساله دریافت کند

2- سرمایه گذارباید برای کسب و کارخود حداقل 40000 یورو در سال مالیات بپردازد

3- سرمایه گذار باید یکبار کمک مالی 10000 یورویی به دولت انجام دهد

حداقل سرمایه گذاری در این کشور 60000 یورو است.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1-سفر به منطقه شینگن بدون ویزا

2- امکان بازکردن حساب بانکی دریک بانک اروپایی

3- برخورداری از خدمات پزشکی

4- اقامت درهر کشور اتحادیه اروپا به مدت سه ماه

5- گنجاندن اعضای خانواده در درخواست  برای مجوز اقامت

6- آسان شدن اخذ ویزای ایالات متحده آمریکا،کانادا،بریتانیا،استرالیا، ژاپن وسایرکشورها توسط مجوزاقامت لتونی از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذارمی تواند 250000 یورو اوراق قرضه بخرد.

سرمایه گذارمی تواند با 250000 یورو در لتونی ملک خریداری کند. بعد از 5 سال ملک قابل فروش است و سرمایه اولیه به سرمایه گذار بازمی گردد.هزینه ملک فقط از طریق حواله بانکی قابل پرداخت است.

سرمایه گذار می تواند بعد از ده سال زندگی در لتونی که بیشتر آنرا در این کشور سپری کرده باشد برای شهروندی اقدام کند.

سرمایه گذارمی تواند با مبلغ 280000 یورو در موسسات اعتباری سرمایه گذاری کند.

1-خرید ملک

2- سرمایه گذاری در یک تجارت

3- سرمایه گذاری در موسسات اعتباری

4- خرید اوراق قرضه

خرید ملک از طریق سرمایه گذاری بهترین روش است.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به لتونی ارسال شود.

1-سرمایه گذاری

2- درمان پزشکی

3- ازدواج

4- کار

5- تحصیل

افراد برای دسترسی به پاسپورت این کشور ، ابتدا باید 5 سال در این کشور با مجوز اقامت موقت زندگی کنند . و5  سال دیگر نیز باید با مجوز اقامت دائم در لتونی زندگی کنند.سپس برای پاسپورت اقدام نمایند.

1-زمانیکه متقاضی اطلاعات نادرست ارائه دهد

2- متقاضی مرتکب جرم سنگین شده باشد

3- متقاضی درخواست خود را دیرتر از شش ماه بعد از انقضای کارت اقامت دائم ارائه دهد

4- متقاضی 12 ماه به طورپیوسته از کشور خارج شده باشد

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل