انتقال پول به بلژیک برای خرید ملک

انتقال پول به بلژیک برای خرید ملک

راه های متعددی جهت انتقال پول به بلژیک برای خرید ملک وجود دارد، اما این روش‌ها تا حد زیادی به تصمیم متقاضیان وابسته است. حتما” شما می دانید هر کشوری مزایا و معایبی دارد. اما بلژیک به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی خود که در مرکز اروپا قرار گرفته انتخاب بسیار مناسبی است. کیفیت زندگی در بلژیک بسیار بالا است و قیمت ملک در این کشور نسبتاً پایین تر از بسیاری از کشورهای همسایه و شهرهای پایتخت است.

ما ( ارزی پیمنت )، برای شما به عنوان یک ایرانی توضیح می دهیم که فرآیند انتقال پول به بلژیک برای خرید ملک به چه صورت است. مهم است قبل از خرید ملک، با یک کلیک، ابتدا با بهترین روش انتقال پول، سقف انتقال پول و کارمزد انتقال پول به کشورهای خارجی  آشنا شوید تا بهترین تصمیم را برای پرداخت های خود بگیرید؛ علاوه بر این، بسیار مهم تر است که از شرایط و قوانین بازار مسکن در بلژیک  آگاه شوید؛ پس پیشنهاد می شود سوال و جواب های زیر را با دقت بخوانید.

       

خرید و تحویل کلید ملک در بلژیک

سوال و جواب 

بر روی سوالات کلیک نمایید.

 • بلژیک کشور کوچکی است که  زیرساخت های جاده ای و ریلی در آن بسیار توسعه یافته است
 • با اینکه بلژیک یک کشور چند زبانه است ولی فرصت های یادگیری زبان برای جوانان بسیار زیاد است
 • شرایط زندگی در این کشور دارای کیفیت بالایی است
 • دارای مناظر زیبا
 • فرصت های زیادی برای اجاره ملک در این کشور فراهم است

خارجی ها برای خرید ملک در بلژیک با هیچ محدودیتی مواجه نیستند.

بله، در این کشور هیچ محدودیتی برای گرفتن وام مسکن توسط خارجی ها وجود ندارد حتی اگر غیر مقیم باشند.

اگر در بلژیک وام مسکن بگیرید باید هزینه های اداری و همچنین بهره را بپردازید هزینه های دقیق تر به وام دهنده و نوع وامی که می گیرید بستگی دارد.

اینکه چقدر می توانید وام بگیرید به وضعیت مالی و شرایط شما بستگی دارد. شما باید حداقل 10 درصد سپرده گذاری داشته باشید تا بتوانید وام مسکن دریافت نمایید.

بله، افراد غیر مقیم وضعیت مالیاتی متفاوتی در مقایسه با افراد مقیم دارند.

شما می توانید از طریق پی پال که از مهمترین خدمات ارزی پیمنت است؛ اقدام نمایید پس بر روی آن کلیک کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

والونیا و هاینو از ارزان ترین شهرها در بلژیک هستند.

 • سفرهای خارجی برای بسیاری از افراد جذاب است؛ بنابراین، برخی از آنها تصمیم به مهاجرت می گیرند؛ در این شرایط گاهی، نیاز به حواله منظم برای ارسال پول به خارج از کشور دارند
 • ممکن است افراد برای خرید ملک و پرداخت قسط وام مسکن و یا هزینه های دیگر نیاز به انتقال پول به این کشور داشته باشند
 • مهاجرانی  که در بلژیک زندگی و کار می کنند همچنان می توانند در طرح های بازنشستگی سرمایه گذاری نمایند و پس از بازنشستگی، حقوق بازنشستگی خود را از طریق راه های انتقال پول دریافت نمایند

شما می توانید پول خود را با پی پال که از سریع ترین و ساده ترین روش های انتقال آنلاین است توسط شرکت ارزی پیمنت  به بلژیک انتقال دهید.

 • انتخاب ملک
 • ارائه پیشنهاد
 • استخدام سردفتر
 • ارزیابی ملک
 • مبادله قراردادها
 • پرداخت ودیعه
 • دریافت کلید ملک

میانگین قیمت خانه در هر منطقه از بلژیک

منطقه پایتخت، بروکسل 556,081 یورو

فلاندرز 355941 یورو

والونیا 238104 یورو

هنگامیکه شما مالک قانونی شدید؛ مسئولیت پرداخت هرگونه قبض و مالیات شهرداری مربوط به ملک بر عهده  شما خواهد بود. توجه داشته باشید که ظرف مدت چهارماه پس از امضای قرارداد، اسناد محضری را در اداره ثبت محل خود (به همراه پرداخت مالیات ثبتی) ثبت نمایید.

همزمان با امضای قرارداد، باید ودیعه نیز پرداخت شود که معمولاً 10٪ از قیمت درخواستی است.

بیمه ملک در بلژیک اجباری نیست، اما ممکن است برای گرفتن وام مسکن، شرکت های  وام دهنده بر الزامات خاصی مانند ارزیابی حرفه ای ملک یا بیمه ملک پافشاری نمایند.

برای حواله یورو به بلژیک جهت خرید ملک فقط کافیست با ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مبالغ شما انتقال یابد.

برخی از افراد به‌ جای خرید خانه یا آپارتمان ترجیح می‌دهند یک قطعه زمین بخرند و ملک خود را بسازند که این می‌تواند یک تجارت گران قیمت در بلژیک باشد.

مالیات ثبت زمین، هزینه های دفتر اسناد رسمی، حق بیمه، صورتحساب نقشه برداران زمین، بررسی انرژی و بررسی پایداری باید برای خرید زمین پرداخت شود.

 • خرید یک خانه نوساز در بلژیک امری متداول است، به خصوص در مناطق بسیار پرطرفدار مانند بروکسل
 • استرس مدیریت پروژه خانه‌سازی را ندارید، که این ممکن است در خرید زمین وجود داشته باشد
 • بسیاری از سازندگان در بلژیک از شیوه‌های ساختمانی پایدار استفاده می‌کنند و به خریدار این اطمینان را می دهند که خانه‌های جدید از نظر انرژی کارآمد و سازگار با محیط‌زیست هستند

نکته منفی این است که هزینه های تراکنش بالاتر از ملک های قدیمی است.

در مقایسه با برخی از کشورهای دیگر در اروپا، بلژیک از سازندگانی که نتوانند ساخت‌های خود را مطابق با زمان‌بندی اولیه به پایان برسانند جریمه هایی در نظر می گیرد و از خریداران خانه‌های نوساز حمایت‌ می کند.

 •  آگاهی کافی در مورد مالیات بر دارایی داشته باشید؛ زیرا مالیات درصد قابل توجهی از هزینه های کلی است و این بسته به منطقه و خانه نوساز یا قدیمی متفاوت است
 • از بودجه خود اطمینان کافی داشته باشید، به خصوص اگر ملکی را به عنوان سرمایه گذاری خریداری می کنید؛ زیرا در صورت فروش در 5 سال اول، مشمول مالیات بر عایدی سرمایه خواهید بود
 • در مورد بازار ملک به طور کامل تحقیق نمایید؛ زیرا گاهی اوقات قیمت ها در مناطق خاصی (مثلاً بروکسل) افزایش می یابد و در همان دوره به طور کلی کاهش می یابد. ارزش آن را دارد که قبل از خرید، مدتی را برای اجاره در یک منطقه زندگی نمایید

بله، شما می توانید با خرید ملک در بلژیک اقامت این کشور را دریافت نمایید.

کلام آخر

شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی در انتقال پول به بلژیک و درک روشنی از فرآیند خرید ملک؛ مالیات ها؛ هزینه ها و قوانین در این کشور. برای یک سرمایه گذاری مفید اقدام نمایید. و از خدمات ارزی پیمنت با سال ها فعالیت در این زمینه بهره مند شوید و با آسودگی خاطر وجوه خود را به بلژیک انتقال دهید.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید تا بیشتر بدانید.

حواله ارزی بانکی

اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

حساب های الکترونیکی

نقد کردن درآمد ارزی

حواله یورو به بلژیک برای سرمایه گذاری

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل