حواله یورو به هلند برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به هلند با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در هلند پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به هلند

 توضیحات مختصری در مورد هلند

هلند کشوری کوچک اما بسیار توسعه یافته است. با داشتن اقتصاد غنی دارای یکی از 20 تولید ناخالص داخلی سرانه برتر جهان و پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا است. هلند به دلیل تعهد قوی خود به حمایت از حقوق بشر و کیفیت عالی زندگی شهرت جهانی دارد، که این کشور را هم برای اقامت خصوصی و هم برای فرصت های تجاری در جهان جذاب کرده است. افرادی که تمایل به اقامت در این کشور را دارند، برنامه اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری مناسب ترین راه برای کسب چنین موقعیتی است.

عزیزان متقاضی می توانند؛ برای سرمایه گذاری در هلند، با استفاده از خدمات صرافی ارزی پیمنت؛ از جمله پی پال بهره مند شوند و نقل و انتقالات بین المللی خود را انجام دهند. پی پال یکی از رایج ترین سیستم های آنلاین مطمئن، سریع و کم هزینه برای ارسال حواله های شما به خارج از کشور است؛ بنابراین متقاضیان؛ برای جابه جایی مبالغ خود با پی پال؛ برای سرمایه گذاری در هلند مناسب ترین انتخاب را خواهند داشت.

سوالات متداول

سرمایه گذاری در یک شرکت یا صندوق هلندی حداقل000 /250 /1یورو است.

خیر،امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در این کشوربرای مقاصد خصوصی وجود ندارد.

تابعیت  هلند از طریق سرمایه گذاری به دست می آید. اگرسرمایه گذار با مجوز اقامت معتبر حداقل پنج سال بدون وقفه در هلند زندگی کند می تواند تابعیت هلند را به دست بیاورد.

خیر، هلند تابعیت دوگانه را نمی پذیرد. افرادی که شهروند هلند هستند و بیش از ده سال در خارج از هلند زندگی کنند، حق شهروندی هلند را از دست می دهند. بنابراین افراد خارجی در صورت انتخاب هلند برای زندگی در این کشور و اخذ تابعیت هلندی،باید تابعیت اصلی خود را رها کنند.

بله ، این قانون استثناعاتی دارد که  تابعیت مضاعف در هلند را مجاز می کند.از مهم ترین آنها

1-افرادی که در کشور خود با مشکلات مالی روبرو هستند

2-افرادی که با یک شهروند هلندی ازدواج کنند

3- پناهندگان

4- افرادی که حق ارث خود را ممکن است از دست بدهند

برای حواله یورو به هلند فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

با سرمایه گذاری در یک  تجارت هلندی می توانید به مجوز اقامت دسترسی پیدا کنید.

اعضای خانواده می توانند بر اساس اخذ مجوز اقامت خود به شما ملحق شوند.

به مدت 5 سال اقامت بدون وقفه درهلند می توان تابعیت این کشور را اخذ کرد.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1-متصل وقابل دسترس بودن به سایر نقاط اروپا

2- هلند کشوری مناسب برای راه اندازی کسب و کار

3- بالا بودن کیفیت زندگی در هلند

4- بالا بودن کیفیت آموزش

نرخ مالیات بر در آمد شخصی ( 37.07 درصد برای درآمد تا 69398 یورو)(49/5 درصد برای درآمد بیش از69398 یورو)

یکی از راه‌های دریافت تابعیت هلند ، سرمایه‌گذاری برای استارت آپی است .اگر افراد واجد شرایط برای سرمایه گذاری یا اجازه اقامت استارتاپی و پس از آن واجد شرایط دریافت مجوز اقامت خوداشتغالی باشند، این مسیر برای درخواست شهروندی هلند مناسب است.

1- حق رای برای شهروندان

2- سفربدون محدودیت به هلند

3- پیوستن به ارتش هلند

4- دریافت تابعیت فرزندان به طور خودکارانجام می شود

5- خانواده بدون ویزا می توانند به سایر کشورها سفر کنند

6- افراد می توانند ازکمک های پزشکی رایگان بهره مند شوند

7- تحصیل رایگان

8- اخذ پاسپورت هلندی

1-داشتن حداقل 18 سال سن که متقاضی به مدت 5 سال بطور قانونی در هلند زندگی کرده باشد

2-داشتن مجوز اقامت دائم معتبر

3- داشتن مهارت درخواندن، صحبت کردن و درک هلندی

4-نداشتن سوء سابقه یا جریمه های بزرگ در چهار سال گذشته

4- ترک تابعیت قبلی

5- شرکت درمراسم شهروندی

استثناعاتی برای اخذ تابعیت هلند وجود دارد مشروط بر این که با یک شهروند هلندی ازدواج کنید و به مدت سه سال بدون وقفه با هم زندگی کنید ، یا این که با شریک هلندی خود ازدواج نکرده ولی در سه سال گذشته بدون وقفه با هم زندگی کرده باشید.

بله،سرمایه گذاران خارجی بدون توجه به اینکه در کجای دنیا زندگی می کنند ، می توانند یک کسب و کار در هلند راه اندازی کنند .هلند با قانون بسیار باز برای سرمایه گذاری خارجی از سرمایه گذاران استقبال می کند.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به هلند ارسال شود.

بله، دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری درهلند برای کارآفرینان خارجی که تمایل دارند در یک تجارت هلندی یا در یک صندوق سرمایه گذاری کنند امکان پذیر است. این کشوربه دلیل موقعیت مطلوبی که در اروپا دارد ، بهترین گزینه برای کارآفرینانی است که قبلاً درموقعیت راه اندازی یک تجارت یا سرمایه گذاری قابل توجه بوده اند و به دنبال مزایای ارائه شده توسط این کشورهستند.

بله، سرمایه گذار باید حساب بانکی درهلند باز کند تا بتواند سرمایه خود را به حساب بانکی یک بانک هلندی یا یک شعبه بانک خارجی واقع درهلند واریز کند.

 مقالات مرتبط

بر روی لینک های زیر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید

حواله یورو به اروپا

نقد کردن درآمد ارزی

انتقال پول به هلند برای خرید ملک

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

henleyglobal.com

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل