حواله یورو به اتریش برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به اتریش با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در اتریش پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به اتریش

اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است . کیفیت زندگی در آنجا بسیار بالا است. اقتصاد اتریش توسعه یافته و با ثبات است. افراد با سرمایه گذاری دراتریش ازجاذبه‌های طبیعی شگفت‌انگیز  برخوردارمی شوند. ویزای طلایی یا همان برنامه شهروندی اتریش از طریق سرمایه گذاری به تبعه خارجی اجازه می دهد، تا فعالانه در اقتصاد اتریش سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاران می توانند اقامت و شهروندی را دریافت کنند. پاسپورت اتریشی شهرت بسیار خوبی دارد . وبدون شک یکی از بهترین پاسپورت ها ی مسافرتی در جهان است.

سرمایه‌گذاری در اتریش می‌تواند به عنوان یک گزینه جذاب در نظر گرفته شود. این کشور دارای بازارهای مالی پویا، بنیان‌های صنعتی متنوع و زیرساخت‌های فناورانه قوی است.

در زمینه سرمایه‌گذاری در اتریش، چندین گزینه مورد نظر وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود.

  • بازار سهام: شما می‌توانید در بورس اوراق بهادار وین سهام شرکت‌های اتریشی و بین‌المللی را خریداری نمایید. این بازار دارای شرکت‌های بزرگ و معتبری در زمینه‌های مختلف از جمله بانکداری، صنایع تولیدی و خدمات است.
  • املاک و مستغلات: سرمایه‌گذاری در بازار ملک اتریش می‌تواند به عنوان یک گزینه مناسب در نظر گرفته شود. بازار مسکن در اتریش پایدار بوده و ارزش ملک‌ها در طول زمان افزایش یافته است، به ویژه در شهرهای بزرگ مانند وین و آنسبروک.
  • صندوق‌های سرمایه‌گذاری: سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری اتریشی می‌تواند یک راه دسترسی آسان و تنوع‌بخش به بازارهای مالی اتریش و بین‌المللی باشد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری عمومی و خصوصی در اتریش وجود دارند که شما می‌توانید بر اساس ریسک و عایدی موردنظر خود، در آن‌ها سرمایه‌گذاری نمایید.
  • بانکداری: سرمایه‌گذاری در بانک‌های اتریشی نیز گزینه ای دیگر است. بانک‌های اتریشی شناخته شده برای سطح بالای خدمات مالی هستند. می‌توانید از خدمات تجاری، سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی‌ها در بانک‌های اتریشی بهره‌برداری نمایید.

توصیه می شود، قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با یک مشاور مالی مورد تایید، برنامه سرمایه‌گذاری خود را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، موارد مالی، مقررات مالی و مالیاتی مربوط به سرمایه‌گذاری در اتریش را به دقت بررسی نمایید؛ زیرا ممکن است نیاز به ایجاد یک حساب بانکی در اتریش داشته باشید.

در نهایت، به علت تغییرات ممکن در شرایط اقتصادی و قوانین مالی در طول زمان، همیشه مهم است که اطلاعات خود را به‌روز نگه دارید و با متخصصان مالی و حقوقی معتبر مشورت نمایید تا تصمیمات سرمایه‌گذاری خود را بر اساس اطلاعات معتبر و موثق بگیرید.

شما می توانید؛ برای سرمایه گذاری و نقل و انتقالات پولی خود به کشور اتریش از پی پال که یکی از بهترین روش های ارسال وجوه به کشورهای خارجی است، از خدمات مجموعه ارزی پیمنت بهره مند شوید.

سوالات متداول

مدت زمان در هر برنامه متفاوت است اما معمولاً 24 تا 36 ماه طول می کشد.

هنگامی که تابعیت خود را بر اساس قانون شهروندی اتریش به دست آوردید، شما و خانواده تان مادام العمر از شهروندی کامل برخوردار می شوید .که می تواند از طریق نسب به نسل های آینده منتقل شود.

1-ازسفر بدون ویزا به 189 کشوربهره مند می شوید

2- بهره مندی ازحق اقامت در هر جای دیگری در اتحادیه اروپا و سوئیس

3- ازکیفیت زندگی بالا برخور دار می شوید.

4- دسترسی به آموزش عالی پیدا می کنید

5- دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت امکان پذیر می شود

1-متقاضی می بایست سرمایه گذاری فعال دراقتصاد اتریش داشته باشد.

2- استاندارد اسنادی (مانند گذرنامه، گواهی تولد و ازدواج) برای متقاضی لازم است

3- متقاضی باید سوابق شخصی کاملاً تمیز (گواهی عدم سوء پیشینه) داشته باشد

سرمایه گذاری در اتریش معمولا بین 800000 یورو تا 10 میلیون یورو است. افراد می توانند یا در یک سرمایه گذاری مشترک، یا در یک سرمایه گذاری مستقیم برای ایجاد یک کسب و کار فعالیت داشته باشند.با این نوع سرمایه گذاری به طور قابل توجهی شغل ایجاد می شود. ویا فناوری های نوآوری را به اتریش معرفی می کند.

برای حواله یورو به اتریش فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

برای حواله یورو به اتریش فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

 سرمایه گذاری هایی که غیرفعال هستند ، افراد را واجد شرایط تابعیت نمی کنند . مانند اوراق قرضه دولتی، ابزارهای مالی یا خرید ملک.

همسر و فرزندان تا 18 سال را می توانید دردرخواست شهروندی خود بگنجانید. فرزندان بالای 18 سال باید درخواست جداگانه ای ارائه دهند.

 خیر، اتریش برای  تابعیت مضاعف مجوز نمی دهد. متقاضیان ویزای طلایی اتریش که مایل به دریافت تابعیت هستند، باید تابعیت اصلی خود را ترک کنند.

بله، متقاضی باید بدون وقفه در اتریش اقامت داشته باشد و علاقه مند به دریافت شهروندی باشد.

بله، به عنوان یک مقیم قانونی و شهروند اتریش،  مشمول مالیات محلی می شوید.

نام صاحب حساب و شماره حساب گیرنده وجه برای حواله ارزی نیازاست.

بله، برای دریافت تابعیت به عنوان دارنده ویزای طلایی باید آزمون زبان آلمانی در سطح A1 را بگذرانید.

بله، با سرمایه گذاری قابل توجه و روند درخواست نامشخص، استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرت با تجربه برای دریافت ویزای طلایی اتریش امن تر و سریع تر است.

1-فرم ثبت نام اقامت یا سایر مدارک معتبر اقامت

2-مدرک شناسایی رسمی با عکس مانند گذرنامه یا کارت شناسایی معتبر.

3- قرارداد کاریا سایر مدارک کار

4-  آخرین اظهارنامه حقوق متقاضی

  حساب هایی که شامل IBAN باشند.

به دست آوردن شهروندی اتریش از طریق سرمایه گذاری فرآیندی طولانی و سخت است . و معمولاً حدود 2-3 سال طول می کشد و باید توسط مقامات در سطوح مختلف تأیید شود.

دارندگان ویزای طلایی اتریش که اقامت را دریافت کرده اند ، و درنهایت دارای اخذ تابعیت شده اند، حق دارند در اتریش زندگی، کار و تحصیل کنند. این حقوق به اعضای خانواده که در برنامه متقاضی گنجانده شده اند نیزانتقال می یابد.

بله، درخواست برای ویزای طلایی اتریش، شما را مستقیماً به تابعیت اتریش هدایت می کند.بنابراین، برای اخذ شهروندی، باید در اتریش زندگی کنید.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا حواله شما به اتریش ارسال شود.

میزان سرمایه گذاری می تواند حدود 3 میلیون یورو باشد. این نوع سرمایه گذاری بیشتر یک کمک مالی غیر قابل برگشت است. بنابراین برای سرمایه گذار بازدهی نخواهد داشت .  

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل