حواله پول به کانادا برای تحصیل

حواله پول به کانادا برای تحصیل را می توانید با یک تماس به ارزی پیمنت انجام دهید. در ادامه به برخی از سوالات شما درباره جابه جایی پول و تحصیل در کانادا پاسخ می دهیم. بنابراین مطالب را تا آخر مطالعه نمائید تا با تمام موارد و مراحل انتقال پول آشنا شوید.

در دنیای امروزی، ارسال پول به کانادا برای تحصیل به یک ضرورت تبدیل شده است. بنابراین افراد برای پرداخت هزینه های تحصیل فرزندان خود در کانادا نیازمند حواله پول به دانشگاه هستند.

بسیاری از دانشجویان برای هزینه تحصیل در کانادا نیازمند حمایت مالی از طرف خانواده های خود هستند. عواملی که در فرآیند انتقال پول به کانادا وجود دارد ممکن است نگران کننده باشد. به همین دلیل باید بهترین روش ارسال پول انتخاب شود تا بتوان سریع، آسان و مطمئن مبالغ  را به دانشگاه مورد نظر ارسال کرد.

تحصیل در کانادا

 حواله پول به کاناداهر آنچه باید بدانید

دانشجویان به دو دلیل، باید از قبل برنامه ریزی نمایند و از داشتن پول کافی برای هزینه های دو ماه اول تحصیل خود در کانادا مطمئن شوند.

1- زمانبر شدن انتقال وجه 2- ایجاد مشکلاتی به خاطر تغییرات در نرخ ارز

اگر شما به‌ عنوان والدین قصد دارید برای فرزند خود دریکی از دانشگاه های کانادا پولی انتقال دهید، باید تصمیم درست بگیرید که شهریه به‌ موقع و با امنیت کامل به حساب دانشگاه منتقل شود.

 پرداخت پول در دانشگاه های کانادا معمولاً برای هزینه های تحصیل، هزینه های اقامت یا سایر هزینه های آموزشی انجام می شود. در ابتدا با نحوه پرداخت ها آشنا شوید.

انتقال ارز به کانادا

 • هزینه های دانشجویی خود را مستقیما” به  دانشگاه مورد نظر ارسال نمائید تا از تأخیر در تنظیم هزینه ها جلو گیری نمائید.
 • بیشتر دانشگاه های کانادا جهت پرداخت شهریه برای پذیرش دانشجویان خارجی روش های متعددی را ارائه می دهند. این روش ها شامل حواله های بانکی، پرداخت آنلاین، کارت های اعتباری/ دبیت است.
 • حتما” درمورد دانشگاه خود بررسی نمائید تا با نحوه پرداخت دانشگاه مورد نظر و با هزینه های مربوط به تحصیل درآن دانشگاه مطلع شوید.
 • حواله بانکی یکی از روش ها  برای ارسال وجه به کانادا است. اما در ایران به دلیل تحریم بانک مرکزی آمریکا ارسال پول از طریق بانک ها امکان پذیر نیست.
 • شما می توانید از طریق  شرکت ها و صرافی ها در ایران که از رایج ترین و بهترین روش ها در انتقال پول به کانادا هستند استفاده نمائید.
 • شرکت ها و صرافی ها در انتقال پول تخصص دارند و مشارکت های گسترده ای با موسسات مالی در سراسر جهان از جمله کانادا دارند. شما می توانید از طریق صرافی ها و شرکت های معتبر مبالغ خود را سریع، ایمن و آسان طی چند روز با کسر کارمزد به دانشگاه مورد نظر در کانادا انتقال دهید.
 • شما می توانید به‌ صورت وجه نقد مبلغ مورد نظرتان را با خود به کانادا ببرید. در این حالت، ممکن است بانک سوال کند چرا وجه نقد با خود آورده‌اید؟ در این صورت باید بانک را با توجیه مناسب قانع نمائید. و باید به این نکته توجه داشته باشید، که استفاده از وجه نقد خطراتی مانند گم شدن و سرقت دارد که جبران ناپذیر است.

(مجموعه ارزی پیمنت با سال ها فعالیت جهت ارائه خدمات در زمینه حواله پول به کانادا  همواره همراه شما است)

انتقال وجه به کانادانکات ارزشمند 

 • تبدیل ارز: اگر تصمیم دارید از ارز خارجی برای انتقال پول به دانشگاه استفاده نمائید، باید آن پول شما به دلار کانادا تبدیل شود. تبدیل ارز را می توانید از طریق بانک ها، ارائه دهندگان ارز خارجی یا سرویس های آنلاین انجام دهید. نرخ ها و کارمزدهای ارز را حتما در نظر بگیرید.
 • نامطلوب بودن تبدیل نرخ ارز: وقتی نرخ تبدیل ارز نامطلوب باشد، یعنی اینکه پول شما در مقایسه با دلار کانادا ارزش کمتری دارد. در این صورت دلار کانادایی کمتری به ازای همان مقدار ارز خود دریافت خواهید کرد که ارزش انتقال شما را کاهش می دهد. این می تواند یک نگرانی قابل توجهی برای ارسال مبلغ ها باشد.
 • نرخ تبدیل ارز و تاثیر آن بر پرداخت ها: نرخ ارز نشان دهنده ارزش یک ارز نسبت به ارز دیگر است. و به طور مداوم به دلیل عوامل مختلفی مانند شرایط اقتصادی، نرخ بهره، رویدادهای ژئوپلیتیکی متغیر است. واین نوسانات به طور قابل توجهی بر هزینه و ارزش کلی حواله پول شما تأثیر می گذارد.
 • مهلت پرداخت: توجه داشته باشید برای جلوگیری از جریمه های تاخیر در پرداخت یا مشکلات ثبت نام، از مهلت پرداخت ها ی دانشگاه خود در کانادا حتما” مطلع شوید. از قبل برای حواله پول به کانادا برنامه ریزی نمائید تا زمان کافی برای پردازش در نظر گرفته شود.
 • خدمات انتقال پول: سرویس های مختلفی برای حواله پول به کانادا وجود دارد، این سرویس ها نرخ رقابتی و کارمزد کمتری را در مقایسه با بانک های سنتی ارائه می دهند. درمورد این سرویس ها تحقیق نمائید تا در انتخاب خود موفق باشید. از جمله این خدمات: Papal، Transfer Wise، Western Union یا OFX

(شما می توانید حواله خود را توسط ارزی پیمنت در حالی که در خانه خود نشسته اید، سریع، امن و مطمئن به کانادا ارسال نمائید. این مجموعه کمترین نرخ را به صورت آنلاین با شفافیت در انتقال و نرخ ارز ارائه می دهد)

(در مورد پی پال بیشتر بدانید بنابراین برروی حساب پی پال کلیک نمائید)

شش راه صرفه جویی در هزینه های تحصیل 

 1. بورسیه تحصیلی: اگر شما می خواهید یک زندگی دانشجویی راحت در کانادا داشته باشید راه هایی وجود دارد که می توانید هزینه های شهریه، کتاب های درسی، اقامت، غذا، مراقبت های بهداشتی، معاشرت و غیره را کاهش دهید. بورسیه های تحصیلی زیادی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. این بهترین شانس برای کاهش هزینه های شما است. از طریق بورسیه تحصیلی، دانشجویان می‌توانند برای حمل و نقل، شهریه، هزینه‌های زندگی و غیره پول دریافت نمایند. وب سایت دانشگاه خود را بررسی نمائید و برای هر بورسیه تحصیلی که واجد شرایط آن هستید درخواست دهید، حتی اگر فقط یک در صد شانس داشته باشید.
 2. طرح های بانکداری دانشجویی: شما می توانید از بانک های بزرگ کانادا نهایت استفاده را ببرید، زیرا همه پنج بانک برتر کانادا گزینه های بانکداری دانشجویی موثری را ارائه می دهند. با استفاده از این طرح ها می توانید هر ماه مقداری در هزینه ها صرفه جویی کنید.
 3. تخفیف های دانشجویی: از تخفیف های دانشجویی استفاده نمائید. از جمله این تخفیف ها صرف شام، تماشای فیلم، خرید لوازم الکترونیکی یا مسافرت است.
 4. پایبند بودن به یک بودجه:  در حالی که تعیین بودجه ماهانه ضروری است. بسیاری از دانشجویان این کار را انجام نمی دهند. بنابراین ممکن است به هدف خود نرسند. وقتی شما از عادات خرج کردن خود باخبر باشید می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمائید.
 5. حمل و نقل عمومی: حمل و نقل عمومی و استفاده از کارت های حمل و نقل دانشجویی بهترین  راه  برای صرفه جویی در هزینه ها است. زیرا می توانید از تخفیف های حمل و نقل بهره مند شوید.
 6. شرکت ها و صرافی های معتبر: حواله پول به کانادا برای تحصیل، و استفاده از یک ارز و بانک می تواند مدیریت پول را دشوار کند. در چنین مواردی با تحقیقات قبلی می توانید کمک بزرگی به خود نمائید. استفاده از یک صرافی یا شرکت معتبر برای انتقال پول می تواند بهترین گزینه باشد. این باعث می شود تا کمتر نگران جابه جایی پول به کانادا باشید، همچنین در وقت و هزینه هم صرفه جویی کرده اید.

با بهترین روش ها ی انتقال پول به کشورهای خارجی آشنا شوید و انواع نقل و انتقالات را بررسی نمائید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید. 

(شما هم وطن عزیز می توانید با اعتماد به مجموعه ارزی پیمنت و با اطمینان خاطر مبالغ خود را جهت تحصیل در دانشگاه های کانادا انتقال دهید)

خلاصه مطالب

نقل و انتقالات پولی آنلاین از جمله پی پال این تراکنش‌های مالی را آسان کرده است. و به افراد این امکان را می‌دهد که به طور ایمن، سریع و کم هزینه حواله پول به کانادا برای تحصیل را انجام دهند.

آنها دانش و تخصص گسترده ای در پرداخت ها به کشورهای خارجی به خصوص کانادا دارند. شما می توانید، از کمک و راهنمایی شخصی برای حل هر گونه چالش یا نگرانی در طول فرآیند انتقال بهره مند شوید.

(مجموعه ارزی پیمنت با سال ها فعالیت در زمینه حواله پول به کانادا به صورت آنلاین آماده ارائه بهترین خدمات برای مشتریان خود در این کشور است)

(این شرکت دارای نماد زرین پال و عضو سازمان نظام صنفی یارانه ای کشور است)

سوالات متداول

 1. زمان انتقال پول
 2. مقایسه سرویس های ارسال پول

بله، زیرا نرخ ارز مدام در حال تغییر است، بنابراین باید روند نرخ ارز را مورد توجه قراردهید تا بتوانید زمان های مناسب برای حواله پول به کانادا را تشخیص دهید.

برای حواله پول به کانادا فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

انتقال از طریق آنلاین و صرافی یا شرکت بهتر است، زیرا از نرخ های مطلوب تری  در مقایسه با بانک ها بهره مند می شوید.

 1. هزینه های انتقال
 2. سرعت انتقال
 3. امنیت حواله پول
 4. گزینه های موجود در دانشگاه برای تحویل پول
 5. پایبند بودن به الزامات  قوانین  انتقال پول در کانادا
 6. پشتیبانی از مشتری توسط سرویس های انتقال پول

انتقال پول توسط صرافی ها بهتر است، زیرا در ارسال به صورت وجه نقدی  خطراتی مانند سرقت و گم شدن پول وجود دارد.

خیر، این امر در صورتی امکان پذیر است که یا در کانادا حساب بانکی داشته باشید و یا از طریق صرافی ها و شرکت های واسط، انتقال را انجام دهید.

دو راه بیشتر برای انتقال پول به کانادا وجود ندارد؛ یا به‌ صورت نقدی که فرد پس از ورود به کانادا وجه را به حساب مورد نظر انتقال می دهد. یا  از طریق صرافی‌ها، که ۱ تا ۲ روز کاری طول می کشد تا به حساب دانشگاه منتقل شود.

 1. دانشگاه های کانادا به استانداردهای بالای آکادمیک خود شهرت دارند
 2. دانشگاه های کانادا فرصت های تحقیقاتی پیشرفته و برنامه های نوآورانه ای را ارائه می دهند
 3. کیفیت زندگی در کانادا با منظره های خیره کننده و شهرهای پر جنب و جوش، بالا است
 1. آموزش معتبر جهانی در محیطی متنوع و فراگیر
 2. استاندارد بالای زندگی 
 3. نرخ جرم و جنایت پایین
 4. مزایای عالی سلامت دانشجویان و سایر خدمات

نهایتا” یک روز کاری طول می کشد تا حواله شما به کانادا منتقل شود.

انتقال پول به کانادا برای تحصیلمقالات مرتبط با کانادا

 لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کشور کانادا می توانید به مقالات زیر مراجعه نمائید و با کلیک بر روی لینک وارد صفحه مورد نظر شوید.

حواله دلار کانادا

حواله دلار به کانادا برای سرمایه گذاری

انتقال پول به کانادا برای خرید ملک

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل