انتقال پول به سوئد برای خرید ملک

انتقال پول به سوئد برای خرید ملک

آگاهی از انتقال پول به سوئد برای خرید ملک و بازار مسکن می تواند به طور قابل توجهی تصمیمات خرید شما را آسان نماید. به طور کلی، این کشور دارای یک بازار ملک با ثبات با نرخ رشد نسبتا ثابت است.

 شما می توانید بعد از مطالعه کامل مطالب، با مجموعه ی ارزی پیمنت تماس بگیرید تا برای ارسال مبالغ خود به کشور سوئد بهتر راهنمایی شوید.

سوئد کشوری است با مناظر خیره کننده، طراحی نوآورانه، فرهنگ پر جنب و جوش استکهلم، زیبایی طبیعی مجمع الجزایر و آرامش حومه شهر. اگر این سرزمین عجایب اسکاندیناوی شما را مجذوب خود کرده است خرید خانه در این کشور می تواند بسیار هیجان انگیز تر باشد.

هدف ما ( ارزی پیمنت) از این راهنما، تجزیه و تحلیل انتقال پول به سوئد برای خرید ملک است. و به شما کمک می کند بودجه خود را به طور موثرتری برای خرید ملک واوقات فراغت برنامه ریزی نمایید. با یک کلیک، ابتدا با بهترین روش انتقال پول، سقف انتقال پول و کارمزد انتقال پول به کشورهای خارجی آشنا شوید تا بهترین تصمیم را برای پرداخت های خود بگیرید؛ و در ادامه شما را با مواردی جهت خرید ملک در سوئد آشنا خواهیم نمود.

بیشتر بدانید: حواله یورو

تحویل کلید ملک در سوئد

سوالات متداول

بر روی سوالات کلیک کنید تا پاسخ ها را مشاهده نمایید.

قیمت ها در مناطق شهری و مناطق توریستی به طور قابل توجهی بالاتر است.

بازار مسکن سوئد با حداقل محدودیت های قانونی برای خارجی ها قابل دسترسی است.

کیفیت بالای زندگی این کشور با قیمت خاص خود، طیف متنوعی از افراد را جذب می‌کند. از جمله: دانش‌آموزانی که مشتاق تحصیل در سطح جهانی هستند تا متخصصانی که جذب بازار کار پر رونق می شوند.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا حواله شما به سوئد ارسال شود.

 • گرفتن شماره شناسایی سوئدی  
 • تمکن مالی
 • سابقه اعتباری قوی
 • پیش پرداخت برای وام مسکن
 • استفاده از پلتفرم های آنلاین و مشاوران املاک
 • سپرده پرداخت
 • مشورت با یک مشاور حقوقی
 • هزینه های اضافی

شما می توانید از روش پی پال که از مهمترین خدمات ارزی پیمنت است؛ اقدام نمایید؛ بنابراین بر روی آن کلیک کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

پرداخت ماهانه وام مسکن، بودجه برای آب و برق، تعمیر و نگهداری و بیمه خانه. خدمات آب و برق می تواند 1500 تا 2500 کرون به هزینه های ماهانه اضافه کند.

 • دارای سابقه اعتباری خوب در سوئد یا کشور خود باشیم
 • پایدار بودن درآمد خود را اثبات نماییم
 • حداقل 15٪ از قیمت فروش ملک را به عنوان پیش پرداخت بپردازیم
 • کمک گرفتن از مشاوران املاک
 • یافتن ملک مناسب
 • پیشنهاد خرید
 • پرداخت ودیعه
 • نهایی شدن قرارداد
 • پرداخت باقی مانده قیمت ملک
 • مالکیت ملک و دریافت کلید خانه جدید

فرآیند خرید شامل چندین مرحله کلیدی است، از مناقصه گرفته تا نهایی شدن قرارداد، که افراد را به مالکیت نزدیک می‌کند.

بازار مسکن سوئد بسیار متنوع است و طیف وسیعی از ترجیحات و نیازها را برای خریداران ملک برآورده می کند.

بله، وقتی تصمیم دارید در سوئد ملکی بخرید، موقعیت مکانی اغلب به اندازه خود ملک مهم است.

کسانی که در محیط‌های شلوغ می توانند رشد نمایند، جذب مناطق شهری می شوند. مانند استکهلم، گوتنبرگ، و مالمو که از جمله شهرهای شلوغ با راحتی حمل‌ونقل عمومی، امکانات رفاهی متعدد و طیف وسیعی از فعالیت‌های فرهنگی هستند.

 شما می توانید جهت انتقال پول به سوئد برای خرید ملک از طریق پی پال که از سریع ترین و ساده ترین روش های انتقال آنلاین است وجوه خود را با کمک مجموعه ی ارزی پیمنت انتقال دهید.

خانه‌های روستایی چه یک کلبه در لاپلند سوئد یا یک کلبه در جنگل‌های آرام اسمالند باشد، آرامش، زیبایی طبیعی، و فضایی برای تنفس را ارائه می دهند.

برای خرید ملک در این کشور شما به عنوان تبعه خارجی نیاز به یک شماره شناسایی شخصی سوئدی دارید. این به شما امکان می دهد بتوانید وام مسکن بگیرید و برای خدمات آب و برق ثبت نام نمایید.

دریافت این شماره معمولا شامل ثبت نام در اداره مالیات سوئد و ارائه مدارک لازم مانند گذرنامه و مدرک اقامت است.

برای حواله یورو به سوئد جهت خرید ملک فقط کافیست با ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مبالغ شما انتقال یابد. 

دریافت شماره شناسایی شخصی سوئدی، باز کردن حساب را برای شما امکان پذیر می کند.

بله، شما می توانید تماس شخصی تر داشته باشید، گاهی اوقات آنها می توانند با دانش خود گزینه هایی را ارائه دهند که در فهرست عمومی قرار ندارند. مشاوران املاک همچنین می توانند در مورد موانع زبان و اطلاعات دقیق از جزئیات به شما کمک نمایند. بازار ملک همچنین می تواند فصلی باشد، و معمولاً در طول بهار و اوایل تابستان ملک های بیشتری در دسترس است؛ بنابراین، مشاوران املاک می توانند به شما کمک نمایند که تصمیم بگیرید چه زمانی و کجا ملک بخرید.

یکی از مهم ترین هزینه هایی که در سوئد مانند بسیاری از کشورها با آن مواجه خواهید شد، هزینه مسکن است. چه اجاره یک آپارتمان یا خرید ملک باشد، این تصمیم تاثیر طولانی مدتی بر امور مالی شما خواهد داشت.

اگر تمایل به اقامت طولانی‌ مدت در سوئد ندارید. اجاره، انعطاف‌پذیری را ارائه می‌دهد و ممکن است جذاب باشد. از سوی دیگر، خرید ملک می تواند یک سرمایه گذاری مناسب باشد، به خصوص در شهرهایی که بازار ملک در حال افزایش است.

از نظرحقوقی، سوئد برنامه ویزای طلایی ندارد، بنابراین شما به طور خودکار با خرید خانه نمی توانید اقامت دریافت نمایید. برای اطلاعات بیشتر بر روی حواله یورو به سوئد برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور به مقاله مورد نظر مراجعه نمایید.

اجاره های مسکن بسته به موقعیت مکانی می تواند بسیار متفاوت باشد. در شهرهای بزرگتر مانند استکهلم، گوتنبرگ و مالمو، اجاره بها بالاتر است. به عنوان مثال، اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر استکهلم می تواند بین 12000 تا 18000 کرون در ماه باشد. در حالی که، اجاره همان نوع مسکن در شهرهای کوچکتر یا در مناطق حومه شهر ممکن است فقط حدود 7000 تا 12000 کرون در ماه باشد.

کلام آخر

شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی در انتقال پول به سوئد و درک روشنی از فرآیند خرید ملک؛ مالیات ها؛ هزینه ها و قوانین در این کشور. برای یک سرمایه گذاری مفید اقدام نمایید. و از خدمات ارزی پیمنت با سال ها فعالیت در زمینه ارسال پول به کشورهای خارجی بهره مند شوید و با آسودگی خاطر وجوه خود را به سوئد انتقال دهید.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید تا بیشتر بدانید.

نقد کردن درآمد ارزی

حواله ارزی بانکی

حساب های الکترونیکی

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل