انتقال پول به هلند برای خرید ملک

انتقال پول به هلند برای خرید ملک

آگاهی از انتقال پول به هلند برای خرید ملک می تواند به طور قابل توجهی تصمیمات خرید شما را آسان نماید. خرید ملک در کشورهای اروپایی؛ برای برخی از اتباع خارجی یک رویا است. این امر؛ برای هر کسی که بخواهد برای همیشه مهاجرت نماید و از صفر شروع کند و مایل به سرمایه گذاری باشد، عالی است.

 شما می توانید بعد از مطالعه کامل مطالب، با مجموعه ی ارزی پیمنت تماس بگیرید تا برای ارسال مبالغ خود به کشور هلند بهتر راهنمایی بگیرید.

هدف ما ( ارزی پیمنت ) از این راهنما تجزیه و تحلیل انتقال پول به هلند برای خرید ملک است و به شما کمک می کند بودجه خود را به طور موثرتری برای خرید ملک و اوقات فراغت خود برنامه ریزی نمایید. با یک کلیک، ابتدا با بهترین روش انتقال پول؛ سقف انتقال پول و کارمزد انتقال پول به کشورهای خارجی  آشنا شوید تا بهترین تصمیم را برای پرداخت های خود بگیرید.

به طور کلی، کشور هلند دارای یک بازار ملک با ثبات با نرخ رشد نسبتا ثابت است. خرید ملک در هلند چیزی است که حتی هلندی ها هم با آن دست و پنجه نرم می کنند. تنها امیدواری برای خریدارانی که می خواهند برای اولین بار در هلند ملک بخرند در رابطه با قوانین وام مسکن هلند است که قرار است در سال 2024 خبرهای خوبی بشنوند.

تحویل کلید ملک در هلند

پاسخ به سوالات مهم

بر روی سوال کلیک نموده تا پاسخ آن را مشاهده نمایید.

افزایش دستمزدها و کمبود مسکن ازعوامل افزایش قیمت مسکن در این کشور است؛ به عبارتی دیگر، به دلیل تقاضای بالا و عرضه کم، قیمت فروش مسکن در سال 2024، چهاردرصد افزایش یافته است.

علت اینکه افراد تمایل دارند به هلند مهاجرت نمایند این است که می خواهند از طیف گسترده ای از فرهنگ، اقلیم و سبک زندگی در هلند بهره مند شوند.

بیشتر بخوانید: حواله دلار کانادا

هزینه مسکن در هلند به دلیل تقاضای زیاد و عرضه کم، گران است و بخش بزرگی از هزینه زندگی را تشکیل می‌دهد. به خصوص در آمستردام.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا حواله شما به هلند ارسال شود.

در چند سال اخیر، اجاره ها به شدت افزایش یافته و ممکن است اجاره یک خانه مناسب و خوب قسمت قابل توجهی از درآمد شما را جذب کند؛ بنابراین، خرید خانه در شهرهای بزرگ و پر جمعیت برای مهاجران می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

خرید خانه در هلند کار آسانی نیست، به خصوص با بحران گسترده مسکن و قیمت های سرسام آور؛ اما، همه می توانند در این زمینه از وام مسکن استفاده نمایند به خصوص اتباع خارجی.

بیشتر بخوانید: حواله یورو

خرید خانه در هلند ممکن است برای همه مناسب نباشد؛ به خصوص برای کسانی که می خواهند به مدت یک تا دو سال بعد به کشور دیگری نقل مکان نمایند؛ بنابراین خرید ملک کار هوشمندانه ای نیست؛ زیرا هنگام خرید خانه باید مقداری از پول خود را سرمایه گذاری نمایید و اگر در کوتاه مدت نیاز به فروش داشته باشید ممکن است آن پول را از دست بدهید.

شما می توانید از روش پی پال که از مهمترین خدمات ارزی پیمنت است؛ اقدام نمایید؛ بنابراین بر روی آن کلیک کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید

 • مشاوره رایگان برای اینکه بدانید آیا واقعاً می توانید در این کشور وام مسکن دریافت نمایید
 • دانستن انگیزه خود برای خرید ملک در هلند
 • دانش بازار مسکن در این کشور و منطقه مورد نظر
 • مطمئن بودن از تمکن مالی خود

مجلس نمایندگان هلند طرح هایی را برای یک صندوق ملی جهت کمک به خریدارانی که برای اولین بار خانه می خرند، تنظیم کرده است.

 • خرید ملک و صرفه جویی در هزینه ها
 • دریافت وام مسکن یک تصمیم خوب و مالی است
 • هزینه های وام مسکن قابل کسر مالیات است
 • تورم به نفع شما خواهد بود
 • وام مسکن بر خلاف اجاره یک سرمایه گذاری است
 • وام مسکن می تواند هزینه های ماهانه شما را تثبیت نماید

افزایش همیشگی ارزش ملک در هلند می تواند یک دلیل مطمئن برای این سرمایه گذاری باشد؛ البته باید مکان و موقعیت در نظر گرفته شود.

در بین شهرهای بزرگ این کشور، هزینه اجاره در آمستردام و لاهه بیشتر است.

بله، کسانی که مایل به دریافت اقامت دائم در هلند هستند، خرید ملک گزینه ی مناسبی است. برای اطلاعات بیشتر بر روی حواله یورو به هلند برای سرمایه گذاری و اقامت در این کشور کلیک نمایید.

 • دارای بسیاری از ساختمان های باستانی و مردم آینده نگر است
 • دارای پتانسیل رشد طولانی مدت زیادی است
 • اقتصاد، مراقبت های بهداشتی و دانشگاه ها، خارجی ها را جذب می کند

آمستردام؛ پایتخت هلند است؛ بنابراین، مانند تمام کشورها قیمت ملک در آن بالاتر از شهرهای دیگر است؛ ولی به علت مزیت هایی که در بالا به آنها اشاره شد خارجی ها جذب این کشور می شوند.

قیمت متوسط هر متر مربع خانه در آمستردام بیش از 8300 یورو است.

قیمت کل ملک در شهرهای بزرگ این کشور تقریبا” 39500 یورو است.

هزینه های اضافی می تواند شامل: هزینه وام مسکن، بیمه ی ملک و مالیات نقل و انتقال باشد.

بله، در این کشور هیچ محدودیتی برای خرید ملک توسط خارجی ها وجود ندارد.

 شما می توانید جهت انتقال پول به هلند برای خرید ملک از طریق پی پال که از سریع ترین و ساده ترین روش های انتقال آنلاین است وجوه خود را با کمک مجموعه ی ارزی پیمنت انتقال دهید.

برای دریافت وام مسکن، باید در هلند زندگی و در شهرداری ثبت نام نمایید.

از چند شهر برتر با قیمت پایین مسکن در این کشور می توان به: تیلبورگ؛ آلمر؛ لیوواردن؛ روتردام؛ ماستریخت؛ آرنهم؛ آلکمار؛ گرونینگن؛ بهترین و آپلدورن که قیمت ها ی آپارتمان تقریبا” در هر متر مربع از 2400 یورو شروع می شود تا 5000 یورو، اشاره نمود.

برای حواله یورو به هلند جهت خرید ملک فقط کافیست با ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مبالغ شما انتقال یابد.

کلام آخر

شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی در انتقال پول به هلند و درک روشنی از فرآیند خرید ملک؛ مالیات ها؛ هزینه ها و قوانین در این کشور. برای یک سرمایه گذاری مفید اقدام نمایید. و از خدمات ارزی پیمنت، با سال ها فعالیت در زمینه ارسال پول به کشورهای خارجی بهره مند شوید. و با آسودگی خاطر وجوه خود را به هلند انتقال دهید.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید تا بیشتر بدانید.

حواله ارزی بانکی

اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

حساب های الکترونیکی

نقد کردن درآمد ارزی  

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل