انتقال پول به قبرس شمالی برای خرید ملک

انتقال پول به قبرس شمالی برای خرید ملک کار سختی نیست. شما می توانید با مطالعه دقیق مقاله، ابتدا با قبرس شمالی، شرایط ارسال پول و خرید ملک در این کشور آشنا شوید. سپس با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در این خصوص راهنمایی های لازم را دریافت نمائید.

انتقال پول به قبرس شمالی برای خرید ملک

قبرس شمالی در شرق اروپا قرار دارد و یک مقصد جذاب برای خرید ملک و اخذ اقامت در جهان به شمار می آید. این کشور امکان سرمایه‌گذاری در ملک، تعیین مکان سکونت، و افتتاح حساب‌های بانکی ویژه را به متقاضیان ارائه می‌دهد؛ بنابراین، افراد برای دریافت اقامت با فرآیند سخت و پیچیده ای روبرو نخواهند بود؛ از این رو، بسیاری از افراد تمایل دارند سرمایه خود را برای خرید ملک و مهاجرت به این نقطه جذاب جهانی انتقال دهند.

 خرید ملک در قبرس شمالی یکی از انواع سرمایه گذاری های جذاب در این جزیره زیبا است. مهاجرت‌ها باعث انتقال پول به قبرس شمالی برای خرید ملک می شود؛ بنابراین، مهاجران به علت محدودیت‌های بانکی ایران در انتقال مستقیم وجوه خود به قبرس شمالی ممکن است با چالش روبرو شوند. دراین زمان صرافی‌ها به عنوان مراکز مبادلات ارزی در کشورهای مختلف نقش بسیار مهمی دارند.

 قبل از مطالعه این مقاله و شروع انتقال سرمایه و مهاجرت ، لازم است با بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی که به بررسی دقیق‌تر و جامع‌تر انتقال پول می پردازد آشنا شوید تا اطلاعات دقیق تری  به دست آورید.

جزئیات مراحل قانونی خرید ملک و اخذ اقامت

 • ابتدا افراد باید ملک مورد نظر خود را به صورت حضوری یا آنلاین انتخاب نمایند
 • خریدار ملک، باید با صاحب ملک تماس گرفته و بهترین پیشنهاد خود ارائه دهد
 •  اگر خریدار دارای یک نماینده حرفه ای باشد، می تواند ملک مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری نماید
 •  هنگام توافق طرفین، دفتر اسناد رسمی قرارداد فروش را تنظیم خواهد نمود و آن را به زبان های خواسته شده ترجمه می کند
 • خریدار 10 الی 14 روز فرصت دارد تا کل مبلغ ملک یا قسط اول آن را بپردازد.
 • خریدار تا 21 روز فرصت دارد برای حفظ حقوق مالکیت، تمبر را بپردازد که 0.5 درصد کل مبلغ قرارداد است. سپس قرارداد به اداره ثبت املاک قبرس ارسال می شود
 •  سند ملک زمانی منتقل می شود که دولت مجوزهای لازم را صادر نماید و این برای هر نوع ملکی تفاوت دارد.

نکات کلیدی و روش خرید ملک در قبرس شمالی برای سرمایه گذاران خارجی

 • هدف از انتخاب ملک
 • پرداخت سپرده رزرو حداقل 1000 پوند به صورت نقدی، کارت اعتباری یا از طریق حواله بانکی
 • اطمینان از سند مالکیت فروشنده
 • تنظیم قرارداد
 • مجوز خرید
 • پرداخت پول ملک
 • معمولاً در زمان دریافت کلید ملک، خریدار باید مالیات بر ارزش افزوده بپردازد که این مالیات پنج در صد از ارزش ملک طبق قرارداد و همچنین هزینه اتصال آب و برق است

  خرید ملک در قبرس شمالی

سوالات متداول

دریافت اقامت قبرس شمالی با خرید ملک با وام مسکن  10 الی 12 ساله  راحت ترین راه مهاجرت به این کشوراست.

از مزایای اصلی آن می توان به کسب درآمد، اجاره به دلار، پوند استرلینگ و خرید ملک به صورت اقساط بلند مدت و اخذ اقامت دائم برای خود و خانواده اشاره کرد.

برای انتقال پول به قبرس شمالی فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

این کشور دارای اقتصادی  رو به رشد و رفاه عالی است؛ در نتیجه، شما می توانید با خرید ملک در این کشور اقامت بگیرید.

یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به قبرس شمالی اقامت در این کشور است. با خرید ملک در این کشور می توانید برای خود، همسر و فرزندان زیر 25 سال خود اقامت دائم بگیرید.

بله، هنگامی که برای ملک می خواهید پول انتقال دهید، می توانید یک حساب بانکی در قبرس شمالی باز نمائید تا کارها راحت تر و آسان تر انجام شود.

جرم و جنایت در این کشور تقریباً صفر است؛ بنابراین، شما و خانواده می توانید در این کشور به راحتی زندگی نمائید و فرهنگ این کشور بسیار نزدیک به ایرانیان است.

 پیدا کردن ملک در قبرس شمالی با قیمت کمتر از 150000 پوند سخت است؛ اما آپارتمان اگر کوچک باشد قیمت زیر 80000 پوند است. قیمت اکثر ملک های جدید در قبرس شمالی از 225000 پوند یا حتی بیشتر شروع می شود. علاوه بر این، طبق آمار هر سال قیمت ها افزایش حداقل 5 درصدی دارد.

 با اخذ اقامت قبرس شمالی و خرید ملک مهاجران می توانند از امکانات آموزشی، دولتی، پزشکی و … در این کشور بهره مند شوند و مانند یک شهروند عادی و بومی زندگی نمایند.

 دریافت اقامت با خرید ملک یکی از بهترین و کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری در قبرس شمالی است. ضمن اینکه قیمت زمین و خانه در این کشور نسبت به ایران مناسب تر است. شما می توانید با اجاره ملک خود درآمد دلاری کسب نمائید.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا وجوه شما به قبرس شمالی ارسال شود.

مالیات و هزینه های یکباره، مانند مالیات بر ارزش افزوده و هزینه اتصالات برق و آب، فقط هنگام خرید خانه جدید در قبرس شمالی دریافت می شود. خرید ملک دست دوم نیازی به پرداخت کلیه مالیات ها و هزینه های یکباره ندارد.

پایین بودن هزینه های زندگی در قبرس شمالی و خرید ملک می تواند یکی از راه های ایده آل برای اخذ اقامت دائم این کشور باشد. که از علت های افزایش مهاجرت است.

روش‌ها یی که برای انتقال پول به قبرس شمالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتقال از طریق بانک‌ها ‌، استفاده از خدمات انتقال پول ، استفاده از سیستم‌های انتقال پول آنلاین مانند پی پال، استفاده از کارت‌های اعتباری و گیفت کارت‌ها است.

خدمات اصلی شرکت ها یا صرافی ها تسهیل در تبدیل ارز، سرعت انتقال پول و مشاوره مالی است.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید.

حواله یورو به قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

حواله یورو به اروپا

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل