انتقال پول به اسپانیا برای سرمایه گذاری

انتقال پول به اسپانیا برای سرمایه گذاری: با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در اسپانیا پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

انتقال پول به اسپانیا

اقتصاد اسپانیا یکی از مهمترین اقتصادهای اروپا است. و این کشور عضو کامل اتحادیه اروپا در منطقه یورو است. برنامه اقامت اسپانیا با سرمایه گذاری در رتبه هفتم از 26 برنامه در شاخص برنامه اقامت جهانی 2023 است. بنابراین افراد با بودجه های مختلف می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند. و سرمایه گذاری در اسپانیا فرصت خوبی برای دسترسی افراد به بازارهای اروپایی است. در اسپانیا سازگاری اقتصاد وجود دارد. اگر اسپانیا را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اید می توانید به آسانی از خدمات آنلاین انتقال پول به اسپانیا برای سرمایه گذاری استفاده نمایید.

شما می توانید برای سرمایه گذاری در اسپانیا، از روش پی پال که یک کیف پول الکترونیکی و جایگزین بسیار مناسبی برای روش سنتی است از طریق ارزی پیمنت اقدام نمایید. و به ‌صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت، پرداخت ها و برداشت های خود را انجام دهید.

سوالات متداول

دولت اسپانیا برای سرمایه گذارانی که باعث می شوند ، اقتصاد اسپانیا رونق یابد ، به سرمایه گذار واعضای خانواده اجازه می دهد، از طریق مجوز اقامت موقت درکمتر از یکماه ساکن اسپانیا شوند.

افراد می توانند پس از 5 سال اقامت بی وقفه دراسپانیا اقامت دائم دریافت کنند. وبعد ازده سال می توانند تابعیت اسپانیا را کسب کنند.

متقاضیان می توانند در املاک ومستغلات 500000 یورو سرمایه گذاری کنند.که با این مبلغ متقاضی نیز اقامت خانواده را بدست می آورد. ویزای سرمایه گذار هر دو سال یکبار قابل تمدید است.

1-سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

2- سرمایه گذاری تجاری  حداقل 1 میلیون یورو ، و یا از طریق انتقال سرمایه به مبلغ حداقل 1 میلیون یورو در سپرده بانکی

3- سرمایه گذاری در خرید سهام یکی ازشرکت های اسپانیایی

4- سرمایه گذاری دراوراق قرضه دولتی

5- سرمایه گذاری در شهرهای هوشمند

6- سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

برای انتقال پول به اسپانیا فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

برای خرید ملک در این کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد. چه تجاری باشد ، چه مسکونی ویا خرید زمین باشد. در حقیقت اسپانیا سرمایه گذاران خارجی را چه مقیم باشند ، و چه غیر مقیم ، برای سرمایه گذاری  تشویق می کند.

بعد از اینکه با حداقل 500000 یورو در املاک سرمایه گذاری کردید. می توانید ویزای طلایی را با چند بار ورود به این کشور دریافت کنید. که تا یکسال دارای اعتباراست. برای در خواست اجازه اقامت دو ساله باید دوباره به اسپانیا سفر کنید. به شرط آنکه سرمایه گذاری شما هنوز پابرجا باشد.

اسپانیا با نیروی کار تحصیل کرده ،بازار داخلی بزرگ،زیر ساخت های عالی، وبا عملکرد خوب دولت توانسته است . بازار مشترک اروپا را با توجه به شوک اقتصادی که با کووید-19 به وجود آمد . با مدیریت در زمینه انرژی های تجدید پذیر به یک مقصد جذاب برای سرمایه گذاران خارجی تبدیل کند.

بله، دولت اسپانیا سرمایه گذاران خارجی را که در بهبود اقتصاد اسپانیا نقش دارند ، به رسمیت می شناسد.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1-طبق قوانین می بایست ارزش ملک حداقل 500000 یورو باشد

2- ملکی که تصمیم خرید آن را داریم ، باید ظرف مدت 90 روز قبل ازاینکه در خواست اقامت دهیم ، خریداری شود

بله،مجوزهای اقامت این کشور از طریق خود حمایتی (تمکن مالی) بعد از بررسی یک دوره 20 روزه صادر می شود . وبرای مدت دو سال معتبر است.

اگر فرد واجد شرایط اقامت در اسپانیا باشد . و سرمایه گذاری خود را در این کشور حفظ کند.اقامت او برای 5 سال تمدید می شود .

1-شهرمادرید (پایتخت اسپانیا) که به قطب فرهنگ ،تجارت وزندگی شبانه معروف است.

 2- شهربارسلونا که به مرکز بازرگانی دراین کشورمعروف است.

3- شهر آلیکانته یکی از شهرهای ارزان اسپانیا است . 

4- شهرسن سپاستین ، که به معماری وتاریخ غنی شهرت دارد. مهاجران در این شهر از کیفیت زندگی بالایی بهره مند می شوند.

5- شهر مالاگا ، یکی دیگر از شهرهای ارزان در اسپانیا است . که دارای سواحل زیبا ،آب وهوای مناسب وهزینه های پایین زندگی است.

 6- والنسیا ، شهری که درماه مارس برگزارکننده جشنواره معروف Falles است . و کسانی که علاقه مند به غذاهای عالی هستند ، والنسیا را انتخاب می کنند.

7- شهر سویل،بسیاری از مهاجران شهر سویل را انتخاب میکنند. زیرا از نظر هزینه ها  مشابه آلیکانته ومالاگا است.

1-اجازه اقامت برای کل اعضای خانواده امکان پذیر است

2- افراد می توانند سفر بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشند

3- به مهارت زبان ، تحصیلات ویا تجربه تجاری نیازی نیست

4- افرادی که ویزای طلایی دارند نیازی به اقامت دراسپانیا ندارند

5- شما می توانید به آموزش و مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشید

6- شما می توانید در اسپانیا کار وتجارت کنید

برای تابعیت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری هیچ راهی وجود ندارد.تنها راه به دست آوردن تابعیت اسپانیا این است .که ابتدا سرمایه گذار می بایست اجازه اقامت را دریافت کند. وبه اسپانیا مهاجرت کند . و پس ازحداقل 5 سال زندگی در اسپانیا اقامت دائم را به دست آورد.وبعد ازگذشت 10 سال اقامت دائم می تواند،تابعیت اسپانیا را دریافت کند.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به اسپانیا ارسال شود.

1- بالای 18 سال سن داشته باشید

2- سابقه کیفری (سوء پیشینه) نداشته باشید

3- نباید در گذشته از دریافت ویزای شینگن رد شده باشید

4- باید در اسپانیا بیمه درمانی داشته باشید

همسر،فرزندان زیر 18 سال ،و فرزندانی که زیر 18 سال نیستند، ولی ازنظرسلامتی یا روانی وابسته هستند . و والدین سالمند وابسته را می توانید در درخواست خود بگنجانید.

 پروسه اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری بسیار ساده است.اما برای دریافت پاسپورت، باید حداقل 6 ماه از سال را به مدت ده سال در اسپانیا زندگی کرد.

 خیر، افراد نمی توانند برای ویزای طلایی اسپانیا از طریق دریافت وام درخواست دهند.آنها باید سرمایه گذاری اولیه را بدون دریافت وام انجام دهند.

اگرافراد تصمیم به خرید ملک داشته باشند. هر فرد جداگانه باید 500000 یورو بپردازد . تا واجد شرایط دریافت ویزای طلایی شود. بنابراین این امکان وجود ندارد ، که سرمایه گذاری را به مبالغ کمتر تقسیم کرد. زیرا افراد واجد شرایط اقامت ویزای طلایی نخواهند شد.

روش های گوناگونی برای این امر وجود دارد از بهترین روش ها انتقال وجه به صورت آنلاین است.

مقالات مرتبط

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید و با کلیک بر روی لینک وارد صفحه مورد نظر شوید.

حواله یورو به اروپا

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

نقد کردن درآمد ارزی

انتقال یورو به اسپانیا برای خرید ملک

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل