اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

گوگل ادز که نام جدید گوگل ادوردز می باشد یکی از بهترین و بهینه ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در گوگل به حساب می آید و تنها راه برای داشتن اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای تبلیغات در گوگل معرفی یک حساب بانکی بین المللی و یا کردیت کارت به اکانت گوگل ادز است تا امکان شارژ حساب وجود داشته باشد.

ما با ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز و متصل نمودن یک عدد مستر کارت مجازی قابل شارژ جهت شارژ حساب گوگل ادز این امکان را به شما می دهیم تا به آسانی بتوانید کلمات کلیدی وب سایتهای مورد نظر خود را بدون واسطه و با کمترین هزینه در گوگل تبلیغ نمایید و در زمان مورد نیاز حساب گوگل ادز خود را شارژ نمایید.

با افتتاح حساب و ورود به پنل کاربری می توانید در بخش اکانت گوگل ادز سفارش خود را ثبت نمایید.

مختصری درباره تبلیغات در گوگل 

«بهترین جا برای دفن یک بیزینس صفحه ۲ گوگل است»

این یکی از معروفترین جملاتیست که اهمیت حضور یک کسب و کار را در صفحه اول گوگل به شکلی واضح و البته کمی تلخ بیان می کند!

امروزه حضور کسب و کارها در فضای آنلاین برای جذب مشتریان جدید و فروش بیشتر به یک ضرورت تبدیل شده است و بسیاری از صاحبین مشاغل از این فرصت نهایت استفاده را می برند که به رشد و توسعه کارشان شتاب بدهند.

بطور مختصر فضای آنلاین به دو بخش شبکه های اجتماعی شامل ( فیس بوک، اینستاگرام و …) و موتورهای جستجوگر شامل ( گوگل، بینگ و …) تقسیم می شود که هر کدام کاربرد مخصوص خود را در بازاریابی آنلاین و یا دیجیتال مارکتینگ دارد، بطور مثال از شبکه های اجتماعی بیشتر برای برند سازی و معرفی محصولات و خدمات و از موتورهای جستجو گر نظیر گوگل جهت افزایش فروش و جذب مشتریان جدید استفاده می شود.

در این بین اما گوگل جایگاه ویژه ای دارد چرا که مخاطب شما در حال جستجوی محصول و یا خدمات شما می باشد و زمانی شما را در گوگل پیدا می کند که به محصول و یا خدمات شما نیاز دارد، بنابراین تبلیغات در گوگل جزو بهینه ترین و پر بازده ترین نوع تبلیغات در جهان محسوب می شود (گوگل فقط زمانی از حساب شما کسر می کند که مشتری بر روی تبلیغ شما کلیک کند).

ولی متاسفانه بخاطر شرایط خاص ایران، امکان استفاده مستقیم از این ابزار قدرتمند و فوق العاده (Google Ads) یا وجود نداشته و یا بسیار محدود بوده است و بیشتر کسب و کارها در ایران برای حضور در صفحه اول گوگل صرفأ از روش سئو (SEO) که روشی زمان بر می باشد بهره می برند.

ما سعی کرده ایم موانع استفاده از گوگل ادز را با ارائه راهکاری مناسب برطرف نموده و امکان استفاده از این سرویس را بطور مستقیم و بدون واسطه برای هموطنانمان فراهم نماییم.

تبلیغات در گوگل

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل