حواله یورو به اروپا 

حواله یورو به کشورهای اروپایی در کوتاهترین زمان ممکن و با مناسبترین نرخ در مجموعه ارزی پیمنت انجام می گردد.

کشورهای اروپایی که تحت پوشش خدمات حواله بانکی یورو می باشند شامل:

آلمان، انگلستان، فرانسه، سوئیس، اسپانيا، استونی، اسلواکی، اسلوونی، اتريش، ايتاليا، ايرلند، بلژيک، بلغارستان، پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، فنلاند، جمهوری قبرس، لتونی (لاتويا)، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، ایسلند، لهستان، ليتوانی، مالت، مجارستان، هلند و يونان

حواله یورو با روش انتقال بانکی (SEPA) از داخل اروپا انجام میشود و مدت زمان لازم برای دریافت وجه در حساب بانکی گیرنده 1 روز کاری می باشد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به شماره واتس اپ در بخش تماس با ما پیام خود را ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

حواله ارزی بانکی از ایران

حواله یورو به اروپا

همچنین می توانید با تکمیل فرم موجود در همین صفحه درخواست حواله خود را ثبت کنید تا نسبت به درخواست شما اقدام نماییم.

در ادامه به توضیحاتی جامع در خصوص حواله ارزی می پردازیم و در انتها به برخی از سوالات شما در این مورد پاسخ داده ایم که با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده می نمایید.

در ابتدا لازم است بدانید در جهان امروز با پیشرفت تکنولوژی مشکلی نیست که آسان نشود چراکه در قدیم افراد برای جابجایی پول به خارج از کشور با مشکلات زیادی روبرو بودند. اما امروزه تعداد کثیری از افراد و مهاجران از سرمایه گذاران گرفته تا کسانی که می خواهند برای تحصیل، گردشگری، اقامت، کسب و کار، خرید ملک و غیره  وجهی جابجا کنند از حواله ارزی استفاده می کنند. این بدان معنی است که افراد می توانند درهر زمان و مکانی مبلغ مورد نظر خود را به راحتی، سریع و ایمن توسط موسسات مالی و صرافی های مطمئن جابجا کنند.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که جهت سرمایه گذاری، اقامت، خرید ملک، تحصیل و کسب و کاردر اروپا با مشکل نقل و انتقال ارز روبرو شده باشید. یکی از راه حل ها استفاده از حواله یورو می باشد که از طریق آن مبادلات ارزی با افراد، دانشگاه ها و شرکت های مختلف در اروپا به راحتی انجام می شود.

حواله یورو

اطلاعات مورد نیاز برای حواله یورو

حواله (Remittance)  به معنی انتقال پول ازمکانی به مکان دیگر است.

 برای انتقال بین بانکی یورو ( € ) به عنوان یکی از جدید ترین ارزهای جهانی و واحد پول مشترک اتحادیه اروپا از داخل اروپا توسط سیستم سپا (SEPA) به اطلاعات موجود در تصویر رو به رو نیاز است.

کشورهای اتحادیه اروپا متشکل از بیست و هفت کشور اروپایی می باشد که شامل : اتریش، لهستان، یونان، اسلوونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، استونی، کرواسی، چک، اسلواکی، رومانی، لتونی، بلغارستان، مجارستان، ایرلند، مالت، پرتغال، ایتالیا، فرانسه. آلمان، هلند، سوئد، بلژیک، فنلاند، دانمارک، اسپانیا و قبرس شمالی می باشند که یورو را جایگزین واحد پولی خود کرده اند.

درحال حاضر و همچنین در سال های گذشته حواله یورو از ایران به اروپا  افزایش چشم گیری داشته است زیرا ایرانی های زیادی برای زندگی، تحصیل و کار به کشورهای اتحادیه اروپا مهاجرت کرده اند.

از طرفی تحریم های بین المللی باعث شده است ایرانی ها برای جابجایی پول به اروپا با چالش های بسیاری در داخل کشور روبرو شوند به همین علت طیف گسترده ای از شرکت ها و صرافی های ارسال پول ایجاد شده است که مبادلات ارزی بین ایران و اروپا را انجام می دهند.

آشنایی با حواله یورو (حواله ارزی) و ابزارهای ارسال آن به کشورهای اتحادیه اروپا

 • حواله ارزی چیست؟

حواله ارزی نوعی دستور پرداخت است که یک بانک یا موسسه مالی به درخواست متقاضی حواله ای را به یکی از بانک های کارگزار خود در خارج از کشور صادر می کند تا وجه حواله صادر شده به بانک ذینفع پرداخت شود.

به طور متوسط ​​سالانه 63 میلیارد یورو توسط مهاجرانی که خارج از کشور خود زندگی می کنند از این طریق برای خانواده های خود پول حواله می کنند.

 • سوئیفت چیست؟

       (SWIFT) مخفف عبارت (جامعهٔ جهانی ارتباطات مالی بین بانکی)

(Society for Worldwide Inter bank Financial Telecommunication)

سوئیفت یک انجمن تعاونی غیرانتفاعی و یکی از روش های جابجایی پول است که توسط 239 بانک از پانزده کشور اروپایی و آمریکای شمالی در سال 1973 میلادی راه‌اندازی شد. هدف آن استفاده از یک روش استاندارد جهانی است که در حال حاضر در 209 کشور جهان بیش از 9700 موسسه مالی و بانک در این انجمن عضو هستند.

سوئیفت طبق قوانین بلژیک عمل می کند زیرا بلژیک مرکز اصلی شبکه سوئیفت است. کشورهایی که به عنوان مرکز پشتیبانی موسسات مالی و بانک ها را حمایت می کنند انگلیس، آمریکا، هلند و هنگ کنگ هستند.

سوئیفت در هر کشوری دارای یک نقطهٔ دسترسی به نام  SAP است که توسط مؤسسه سوئیفت کنترل می‌شود. ( SAP درایران در بانک مرکزی واقع شده است)

 • کد سوئیفت و ( IBAN ) چیست؟

 کد سوئیفت (Swift Code) و (IBAN (International Bank Acount Number مشخصات بین المللی حساب مشتریان است. کسانی که این مشخصات را داشته باشند انتقال وجه یا حواله یورو به حساب آن ها در سطح جهان امکان پذیر است.

 • سپا ( SEPA ) چیست؟

به لطف منطقه واحد پرداخت یورو (Single European Payment Area) یا همان سپا مشتریان می‌توانند با استفاده از این شرایط پرداخت‌های یورویی بانکی خود را از طریق حواله یورو، کارت اعتباری و پرداخت مستقیم انجام دهند.

این کار در هر نقطه از اتحادیه اروپا و نیز تعدادی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به طور سریع، ایمن و موثر قابل اجرا است و مانند پرداخت هایی که در داخل کشور انجام میشود عمل میکند.

درسال 2008 منطقه واحد پرداخت یورو برای نقل و انتقالات اعتباری معرفی شد، پس از آن در سال 2009 پرداخت های مستقیم انجام شد و به طور کامل از سال 2014 درمنطقه یورو و از سال 2016 در منطقه غیر یورو اجرا شد. 

 • پی پال چیست؟

پی پال یکی از رایج ترین روش های پرداخت آنلاین در وب سایت های خارجی و فروشگاه های اینترنتی در سطح جهان است.

(بهتر است در مورد پی پال بیشتر بدانید پس بر روی حساب پی پال کلیک کنید)

هدف اصلی حواله یورو

هدف اصلی حواله ارزی یا حواله یورو انتقال سریع، ایمن و ارزان برای رفاه حال مشتریان است.

مزایای استفاده از یورو

1- قبل از یورو، مبادله ارز باعث عدم شفافیت در مبادلات بین کشورها می شد، استفاده از یک پول واحد به نام یورو انجام کسب و کار و سرمایه گذاری در منطقه یورو را آسان تر، ارزان تر و ایمن تر کرده است.

2- یورو به دلیل نوسانات نرخ ارز، هزینه های اضافی را در منطقه یورو حذف کرده است.

3- به علت کاهش سرمایه گذاری و به وجود آمدن بی ثباتی اقتصادی در بعضی از کشورهای اروپایی، استفاده از یورو به عنوان واحد پول مشترک، این مشکل را تا حدودی حل کرده است.  

برای دانش بیشتر بر روی کارمزد انتقال پول به کشورهای خارجی کلیک نمایید تا بیشتر بدانید.

بررسی شرکتها و نکات مهم در مورد شرکت و صرافی منتخب شما

 1. اعتبار شرکت انتخابی حتما بررسی شود
 2.  مطمئن شوید که شرکت ارائه دهنده انتقال پول امکان انتقال وجه شما را به مقصد مورد نظر داشته باشد
 3. هزینه های دریافتی توسط صرافی برای انتقال پول به اروپا با هزینه انتقالی باید مطابقت داشته باشد
 4. لازم است کارمزد و نرخ مبادله قبل از پرداخت مشخص شود
 5. مطلع شدن از شیوه های انتقال پول و مدت زمان انتقال در صرافی منتخب شما
 6. محدودیت های مبلغ حواله یورو و پشتیبانی صرافی بررسی شود

رای آگاهی از نحوه انتقال پول از اروپا به ایران بر روی حواله یورو از اروپا به ایران کلیک کنید)

مراحل ارسال وجه به اروپا در ارزی پیمنت

1- با ما تماس بگیرید یا فرم موجود در ابتدای همین صفحه را پر نموده و یا یک حساب کاربری با استفاده از آدرس ایمیل خود از طریق حساب کاربری ایجاد کنید .
2- پس از گفتگو با کارشناسان ما و تایید امکان انجام حواله شما، حسابداری مبلغ معادل حواله را جهت پرداخت به شما اعلام میکند.
3- اطلاعات حساب گیرنده وجه شامل نام صاحب حساب به انگلیسی و IBAN را برای ما از طریق سایت یا وتس اپ ارسال مینمایید.
4- معادل مبلغ حواله مورد نظر را پرداخت می نمایید و رسید پرداخت دریافت میکنید.
5- بعد از 1 روز کاری مبلغ یورو مورد نظر شما به حساب ذینفع واریز میگردد و درصورت نیاز رسید پرداخت به شما ارائه میگردد.

(مجموعه ارزی پیمنت ضمانت می کند که حواله های شما را به موقع به حساب ذینفع واریز نماید و با امنیتی که برای انتقال وجه شما ایجاد کرده است شما می توانید با خیالی آسوده نقل و انتقالات خود را انجام دهید، پس با اعتماد به مجموعه ارزی پیمنت به میلیون ها نفر در سراسر دنیا ملحق شوید)

مقالات مرتبط را در صفحات دیگر بخوانید

اگر می خواهید در مورد سرمایه گذاری، اقامت و حواله یورو به کشورهای اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای اروپایی بیشتر بدانید لطفا به قسمت مطالب مفید مراجعه کنید و با کلیک بر روی کشور مورد نظر و مطالعه دقیق مطالب مربوط به آن کشور اطلاعات کسب کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید و سپس برای انتقال پول خود جهت سرمایه گذاری و اقامت در آن کشور اقدام کنید.

سخن پایانی:

شما می توانید جهت پرداخت های خود به خارج از کشور برای سرمایه گذاری، کسب و کار، تحصیل، گردشگری، خرید ملک و اقامت در اتحادیه اروپا و سایر کشورهای دنیا از طریق شرکت های خدمات پرداخت بین المللی و صرافی های معتبر از جمله ارزی پیمنت پس از تکمیل فرم حواله و پرداخت کارمزد انتقال وجه به راحتی، سریع و ایمن پول خود را انتقال دهید.

برای آشنایی با ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز بر روی آن کلیک نمایید.

سوالات متداول

از 44 کشوری که در قاره اروپا واقع شده اند، 36 کشور در منطقه پرداخت واحد یورو یا همان سپا هستند.  

سپا مخفف منطقه پرداخت واحد یورو (Single European Payment Area) است.

بله، مشتریان خیالشان راحت باشد زیرا پرداخت ها دارای زیر ساخت های گسترده ای هستند و منطقه یورو یا همان اتحادیه اروپا با متکی بودن به این زیر ساخت ها تضمین می کند که وجوه و دارایی های افراد در امنیت کامل انتقال یابد.

از حواله های اکسپرس مانند مانی گرام و وسترن یونیون می توان استفاده کرد. 

 سوئیفت و سپا از مهم ترین روش های انتقال حواله یورو به اتحادیه اروپا هستند.

اگر برای حواله پول مبدا کشورهای اتحادیه اروپا باشد ازسیستم سپا استفاده می شود در غیر این صورت اگر مبدا خارج از اتحادیه اروپا باشد از روش سوئیفت استفاده می شود.

برای حواله یورو به اتحادیه اروپا فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را از مبدا اروپا انجام دهیم.

 سپا برای پرداخت های بین المللی در اروپا راه اندازی شده و هدف اصلی آن آسانتر شدن مبادلات مالی بین کشورهای اروپایی است.

پرداخت آنلاین بین بانکی فوری که معمولا کمتر از 1 ساعت زمان میبرد از رایج ترین و سریع ترین روش های پرداخت در اروپا می باشد.

شما می توانید برای شارژ حساب پی پال از دو روش استفاده کنید.

 • انتقال از حساب پی پال دیگران
 • انتقال از حساب بانکی و کردیت کارت

1- نام صاحب حساب به انگلیسی

2- شماره حساب گیرنده وجه، IBAN

 پرداخت پول از داخل اروپا، با استفاده از روش سپا به حساب شخصی یا شرکتی انجام می شود.

در حواله دستی که یک روش سنتی است شخص برای ارسال وجه خود حضورا به یکی از شعب صرافی مراجعه می کند. اما در حواله بانکی که روشی امن و مطمئن است مبلغ از حساب فردی به حساب فرد دیگری انتقال می یابد. 

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به کشور مورد نظر در اروپا ارسال شود.

ارسال پول به حساب شرکتی از داخل اروپا به صورت سپا انجام می شود.

رضایت مشتریان برای ارزی پیمنت بسیار مهم است، بنابراین در ارائه خدمات از جمله: پاسخ به مشتریان، امنیت، تعهد به پشتیبانی و نوآوری پیشرو هستیم.

شما می توانید با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد حواله یورو به اروپا را دریافت کنید.

روزهای کاری از شنبه تا پنجشنبه است، ساعت کاری از 9 الی 20 و در واتساپ از 8 الی 22 است.

بله، این امر فورا” انجام می شود فقط بین 1 تا 24 ساعت زمان می برد تا به حساب گیرنده واریز شود.

در صورتی که حساب پی پال به کردیت کارت متصل باشد این امر امکان پذیر است.

از جمله این موارد در صرافی ها: متعهد بودن به پشتیبانی از مشتری، ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، نوآوری در خدمات، نرخ های مناسب، پاسخ سریع به مشتری و داشتن ارتباطات بین المللی.

ارزی پیمنت دارای نماد زرین پال و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور است، ضمن اینکه شما می توانید برای اطمینان به مجموعه ارزی پیمنت در ابتدا بخش کمی از مبلغ حواله خود را انجام دهید تا با فرآیند کار آشنا شوید سپس با آسودگی خاطر اقدام کنید.

نرخ حواله یورو به صورت روزانه و لحظه ای تغییر می کند پس برای دریافت نرخ با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت www.navasan.net بخش حواله های ارزی جهت مشاهده نرخ مراجعه نمایید.

معمولا کارمزدی که برای انجام این کار از متقاضیان دریافت می شود، چیزی حدود پنج درصد از مبلغ کل ارسالی است.

انتقال الکترونیکی آنلاین از جمله پی پال که یکی از رایج ترین، ایمن ترین، سریعترین و کم هزینه ترین سیستم های انتقال پول در سطح جهانی است.

شما می توانید، با فروش محصولات دیجیتال مانند آموزش؛ کتاب؛ گرافیک و ویدئو ؛ شغل فریلنسری مانند نگارش مقالات و طراحی وب سایت؛ کار در بازارهای خارجی با اینترنت؛ تاسیس فروشگاه آنلاین و فروش محصولات خود در سراسر دنیا؛ ارائه خدمات مانند ویرایش تصویر؛ طراحی لوگو؛ ترجمه، تایپ و دیگر خدمات آنلاین؛ نویسندگی حرفه ای برای شرکت ها و وب سایت ها؛ تدریس آنلاین؛ بازاریابی دیجیتال؛ ارائه خدمات مشاوره تحصیلی؛ مشاوره تخصصی؛ تجاری یا فنی در داخل ایران در آمد ارزی کسب نمایید.

با کلیک بر روی نقد کردن در آمد ارزی وارد این صفحه شوید تا هر آنچه می خواهید بدانید، دریافت نمایید. 

بله، متقاضیان برای انجام این امر، باید کارمزد پرداخت نمایند. شرکت ها یا صرافی ها برای تبدیل مبالغ از طریق پی پال به ریال و یا بالعکس درصدی را از پول برداشت می‌کنند.

استفاده از کیف پول مجازی پی پال که یکی از کیف پول های آنلاین با امنیت بالا است. و در بیش از 200 کشور دنیا استفاده می‌شود.

بله، ساخت اکانت کاربری و استفاده از پی پال آسان است. اما باید توجه داشته باشید که سیستم امنیتی پی پال اکانت‌هایی که از لوکیشن ایران باشند را مسدود می‌کند و با مسدود شدن حسابتان دیگر نمی‌توانید پول را برگردانید. بنابراین باید با احتیاط خیلی زیادی با پی پال کار نمایید. برای اطمینان حتما با ارزی پیمنت تماس حاصل نمایید.

شرکت‌های واسط بسیاری از جمله ارزی پیمنت، در ایران وجود دارند که متقاضیان می توانند از آن‌ها برای تبدیل وجوه خود به ریال از طریق پی پال یا حتی خرید حساب وریفای‌ شده‌ی پی پال استفاده نمایند.

ارزی پیمنت از جمله شرکت‌هایی است که برای تبدیل مبالغ پی پال به ریال، درصد کمتری را از پول برداشت می کند.