حواله یورو به یونان برای سرمایه گذاری

شما می توانید برای حواله یورو به یونان با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی نماییم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در یونان پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آنرا مشاهده نمایید.

حواله یورو به یونان

طبق برنامه ویزای طلایی در یونان، خارجی ها می توانند با سرمایه گذاری در املاک ومستغلات ، اجازه اقامت یونان را به دست آورند. مجوز اقامت یونان مزایای بسیاری را به دارندگان خود ارائه می دهد.همچنین با اخذ اقامت تحت شرایط مساعد، سرمایه گذاران می توانند در اقتصاد یونان در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند و یا اجاره بلندمدت بگیرند. که این نوع سرمایه گذاری راحت تر و سودآورتر است.

چنانچه مایلید، مطلع شوید چه نوع اصلاحات اقتصادی در یونان انجام شده است، مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

بعد از بحران اقتصادی سال‌های اخیر، یونان تلاش کرده است تا اصلاحات اقتصادی گسترده‌ای را اجرا کند. این اصلاحات به منظور بهبود شرایط مالی و جذب سرمایه‌گذاری بوده‌اند. در زیر به برخی از اصلاحات اقتصادی کلیدی در یونان اشاره می‌ شود.

  • کاهش هزینه‌های دولتی: اصلاحاتی انجام شده تا هزینه‌های دولتی کاهش یابند. این شامل کاهش دستمزد‌ها و مزایا، حذف هزینه‌های دولتی غیرضروری، اصلاح سیستم بازنشستگی و کاهش تعداد کارمندان دولتی بوده است
  • اصلاحات مالی و مالیاتی: این اصلاحات شامل تشدید برنامه‌های مبارزه با فساد مالی، اصلاح سیستم مالیاتی با تمرکز بر عدالت و کاهش امتیازات مالیاتی برای کسب‌وکارها و سرمایه‌گذاران بوده است
  • خصوصی‌سازی: برنامه‌های خصوصی‌سازی برای فروش یا اجاره بخش‌هایی از دارایی‌های دولتی، شرکت‌های دولتی و بانک‌های دولتی در نظر گرفته شده است
  • اصلاحات در بخش مالیاتی: تلاش‌هایی صورت گرفته تا سیستم مالیاتی شفاف‌تر و ساده‌تر شود و امتیازات مالیاتی برای بخش‌های خاص کاهش یابد
  • اصلاحات بانکی: تلاش‌هایی صورت گرفته تا بانک‌ها و سیستم بانکی یونان قوی‌تر و پایدارتر شود و فساد در بخش بانکی کاهش یابد
  • تسهیلات برای سرمایه‌گذاری خارجی: یونان سعی کرده است تا با ارائه تسهیلات و مزایای مالی، سرمایه‌گذاری خارجی را جذب کند و شرایط سرمایه‌گذاری را بهبود بخشد

این اصلاحات هنوز در جریان هستند و برخی از آنها نتایج قابل توجهی داشته‌اند. با این حال، همچنان نیاز به تلاش‌های بیشتر برای بهبود شرایط اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری در یونان وجود دارد.

کسانی که مایلند در یونان سرمایه گذاری نمایند، می توانند، برای نقل و انتقالات پولی خود به این کشور از خدمات پی پال که یکی از بهترین روش های ارسال وجوه به کشورهای خارجی است، در مجموعه ارزی پیمنت بهره مند شوند.

سوالات متداول

برنامه ویزای طلایی یونان  اقامت از طریق سرمایه گذاری است که به شما اجازه می دهد با سرمایه گذاری در املاک یا سرمایه گذاری های دیگر در یونان اقامت این کشور را دریافت کنید.

1-شما حق زندگی در یونان را دارید

2- شما می توانید سفر بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشید

3- شما می توانید به خانواده خود در یونان بپیوندید

4- ازدیگر مزیت ها حداقل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است

 ویزای طلایی یونان به شما و اعضای خانواده شما اجازه می دهد در یونان بدون هیچ محدودیتی زندگی کنید.

  با داشتن حق زندگی در یونان از مزایای بهداشت عمومی و آموزشی بهره مند می شوید.وشرط اقامت در این کشور وجود ندارد.

ویزای طلایی به متقاضی این امکان را می دهد که بدون نیاز به ویزای اضافی در سراسر منطقه شینگن سفر کند. منطقه شینگن از 26 کشور اروپایی تشکیل شده است  که رسما ویزا و کنترل مرزها را در مرزهای مشترک خود لغو کرده است.

 بله،طرح اقامت به متقاضی این امکان را می دهد که همسر، فرزندان زیر 21 سال و والدین  را در برنامه اقامت یونان قرار دهد. واعضای خانواده نیز می توانند ازتمام مزایای  کارت ویزا ی طلایی   بهره مند شوند.

در یونان برنامه های تشویقی مختلفی برای سرمایه گذاران از جمله: بازنشستگان، عشایر دیجیتال و سایر بخش های خاص مهاجر وجود دارد.

این امربستگی دارد به کشور محل اقامت افراد و مدت زمانی که در یونان هستند ،با این حال این احتمال وجود دارد که درآمد بین المللی افراد مشمول مالیات در یونان نشود. و ممکن است افراد با فعالیت های تجاری خود در خارج از یونان  از برخی مزایای مالیاتی برخوردار شوند.همچنین یونان برای تبعه خارجی که به عنوان مقیم مالیاتی در این کشور زندگی می کنند، مزایای مالیاتی ارائه می دهد.

برای حواله یورو به یونان فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

1-متقاضی  شهروند کشور غیر اتحادیه اروپا باشد

2- متقاضی حداقل 18 سال سن داشته باشد

3- فرد سابقه کیفری پاک داشته باشد

4- داشتن بیمه درمانی برای خود و خانواده

5- متقاضی شخصیت خوبی داشته باشد

1-حداقل سرمایه گذاری 250000 یورو برای خرید ملک دریونان به جز شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی

2- حداقل سرمایه گذاری 500000 یورو برای خرید ملک در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی پس از 1 می 2023

1-حداقل 400000 یورو سرمایه گذاری دراوراق قرضه دولتی

2- سرمایه گذاری دراملاک و مستغلات وسهام شرکت ها

شما می توانید مجوز اقامت ویزای طلایی خود را هر پنج سال یکبار تمدید کنید.

 دریافت ویزای طلایی یونان معمولاً 3 تا 5 ماه طول می کشد، اما جدول زمانی دقیق ممکن است بسته به عوامل مختلف متفاوت باشد.

1-ملک باید در مالکیت کامل خریدار اصلی باقی بماند

2- اجاره ها/قراردادهای مربوطه باید معتبر و مطابق با شرایط  باشند

1-افراد حداقل هفت سال در یونان زندگی کرده باشند

2- متقاضی در این دوره مقیم مالیاتی در یونان باشد

3- افراد در آزمون زبان یونانی شرکت کنند و قبول شوند

4- افراد بایدعلاقه مند به یونان یا ارتباط واقعی با این کشور و فرهنگ یونانی داشته باشند

ویزای طلایی یونان یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت دائم یونان است. برای حفظ وضعیت اقامت خود نیازی نیست در یونان زندگی کنید.ولی اگر می خواهید برای شهروندی درخواست دهید، مجبورید بیشتر سال را در یونان زندگی کنید. اگر این دوره را طی کنید، می توانید در پایان هفت سال واجد شرایط درخواست شهروندی باشید.

قانون دراین کشوربد ین صورت است که  250000 یورو باید قیمت درج شده در قرارداد باشد.و بین املاک تجاری و مسکونی تفاوتی قائل نمی شود.

به طور کلی، متقاضیان مجاز به گرفتن وام مسکن برای درخواست ویزای طلایی خود در یونان نیستند.

نام صاحب حساب و شماره حساب گیرنده وجه.

بله، برای در خواست این برنامه نیازی به سفر به یونان ندارید.

حساب هایی که شامل IBAN باشند.

بله، سرمایه گذارانی که دارای املاک و مستغلات هستند حق دارند ملک خود را اجاره دهند.

مقالات مرتبط

لطفا توجه داشته باشید؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

نقد کردن درآمد ارزی

انتقال پول به یونان برای خرید ملک

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

حواله یورو به اروپا

سرمایه گذاری در یونان

residence-greece

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل