خرید ارز دیجیتال 

برای خرید ارز دیجیتال می توانید با افتتاح حساب در ارزی پیمنت نسبت به خرید این نوع از ارزها اقدام نمایید. در حال حاضر می توانید بیشتر ارزهای دیجیتال را از طریق ثبت درخواست در پنل کاربری ارزی پیمنت خریداری نمایید و یا با دریافت مستر کارت مجازی قابل شارژ خودتان مستقیما ارزهای مورد نظرتان را خریداری نمایید.

فرآیند کار به این شکل است که شما درخواست خود را مبنی بر مبلغ و نوع ارز مورد نظر ثبت می نمایید و پس از پرداخت فاکتور ریالی، ارز دیجیتال مورد نظر شما بطور مستقیم خریداری و به کیف پول مجازی شما منتقل می شود. در صورتیکه کیف پول مجازی نداشته باشید ما برای شما در پلتفورم های معتبر ارزهای دیجیتال مانند بایننس (Binance) کیف پول مجازی درست نموده و آن را به میزان خرید شما شارژ می نماییم.

با توجه به نوسانات ارزهای دیجیتال به شما توصیه می کنیم به میزانی از این نوع ارزها خرید نمایید که نوسان قیمت آنها برای شما قابل مدیریت باشد تا بتوانید به سود مورد نظرتان دست یابید. در صورتیکه در خصوص خرید و یا فروش ارز دیجیتال سوالی دارید می توانید در بخش تماس با ما به شماره واتس اپ یا تلگرام پیام ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشیم.

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل

    صرافی آنلاین ارزی پیمنت