حواله یورو به اسلواکی برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به اسلواکی شما می توانید با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در اسلواکی پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آنرا مشاهده نمایید.

حواله یورو به اسلواکی

سرمایه گذاری در اسلواکی

اسلواکی برای سرمایه گذاران، کار آفرینان و افرادی که در خارج از این قاره زندگی می کنند مناسب است. از بهترین برنامه ها برای مهاجرت به اسلواکی، برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری است. که به عنوان ویزای سرمایه گذاری اسلواکی شناخته می شود، این نوع اجازه اقامت به شهروندان خارجی امکان می دهد به طور دائم در این کشور زندگی نمایند.

از سال 2023، اسلواکی یک قانون جدید سرمایه گذاری مستقیم خارجی تصویب کرد که بر اساس این قانون بین سرمایه گذاری های مهم و حیاتی و سرمایه گذاری های غیرحیاتی تمایز قائل شده است.

سوالات متداول

سرمایه گذاری های مهم سرمایه گذاری هایی هستند که برای یک هدف در اسلواکی انجام می شوند که در آن خطر پیامدهای منفی برای نظم عمومی یا امنیت اسلواکی  نداشته باشد. بعضی ازاین سرمایه گذاریها ی مهم شامل انرژی، حمل و نقل، مراقبت های بهداشتی، مواد شیمیایی و فناوری اطلاعات است. لازم به ذکر است که این نوع سرمایه گذاری می تواند از کمک های منطقه ای ارائه شده توسط دولت اسلواکی بهره مند شود. در حال حاضر، این یکی از پیشرفته ترین طرح های حمایتی است که توسط دولت یک کشور اروپایی ارائه می شود.

 برای اخذ تابعیت اسلواکی از طریق سرمایه گذاری نمی توان ملک خریداری کرد.

شما می توانید بدون هزینه اضافی خانواده خود را در درخواست اقامت لحاظ کنید.

پس از 8 سال می توان تابعیت این کشور  را از طریق سرمایه گذاری به دست آورد.

1-موقعیت عالی در قلب اروپا

2-عضویت در اتحادیه اروپا

3- دسترسی به کل تجارت و بازار کار اروپا

1-سرمایه گذار می بایست با حداقل 100 میلیون یورو برای توسعه یک شرکت سرمایه گذاری کند

2- سرمایه گذار باید حداقل 300 شغل ایجاد کند

3- سرمایه گذاری باید تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد اسلواکی داشته باشد

برای حواله یورو به اسلواکی فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

 اقامت دائم را می توانید پس از 5 سال زندگی در اسلواکی به دست آورید، در حالی که شهروندی را پس از 8 سال دریافت خواهید کرد. سرمایه گذاران خارجی باید به این مسئله توجه داشته باشند که آنها مجبور نیستند به مدت 8 سال مداوم در اسلواکی زندگی کنند یا برای دریافت تابعیت به زبان اسلواکی صحبت کنند.

اتباع خارجی، مانند شهروندان غیر اتحادیه اروپا که به اروپا مهاجرت کرده‌اند، باید سوابق کیفری صادر شده از کشوری  که در 3 سال گذشته بیش از 3 ماه در آنجا زندگی کرده‌اند را به ثبت برسانند.این برنامه فقط برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا نیست ، زیرا سرمایه گذاران کشورهای اتحادیه اروپا نیز حق دارند به اسلواکی مهاجرت کنند و گواهی های سرمایه گذار خارجی قابل توجهی دریافت کنند.

سفر بدون ویزا تقریبا به 187 کشور اتحادیه اروپا امکان پذیر است.

بله،اسلواکی اجازه تابعیت مضاعف را می دهد در صورتی که: شما در بدو تولد تابعیت خارجی دیگری را داشته اید/یا شما قبلا تابعیت اسلواکی را از طریق ازدواج به دست آورده اید و یا اینکه شما  قبل از اخذ تابعیت اسلواکی تابعیت خارجی دیگری داشته اید.

بله،همسر و فرزندان می توانند به این برنامه بپیوندند.

بله، این امکان وجود دارد وخانواده متقاضی نیز می توانند برای اجازه اقامت درخواست دهند.

نام صاحب حساب و شماره حساب گیرنده وجه برای حواله ارزی نیازاست.

1-تابعیت از طریق تولد

2- تابعیت از طریق خویشاوندان (والد،پدر بزرگ ومادر بزرگ )

3- تابعیت از طریق تابعیت

4- تابعیت از طریق ازدواج

5- تابعیت از طریق فرزند خواندگی

6- تابعیت از طریق سرمایه گذاری

1- ازآموزش رایگان بهره مند می شوید

2- به مراقبت های بهداشتی همگانی دسترسی پیدا می کنید

3- می توانید رفت و آمد آزاد به کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشید

4- فرزندان شما به طور خودکار تابعیت اسلواکی را دریافت می کنند

اگر درخواست فرد برای شهروندی اسلواکی رد شد، می تواند دو سال بعد دوباره درخواست دهد و برای  تصمیم خود اعتراض کند، اما در این مورد،به فرد متقاضی توصیه می شود که با یک نماینده قانونی مشورت کند.

در صورتی که حداقل یکی از والدین فرزندخوانده بدون توجه به ملیت کودک، شهروند اسلواکی باشد، کودک می تواند با فرزندخواندگی شهروند اسلواکی شود.

 حساب هایی که شامل  ( IBAN) باشند.

هیچ آزمون رسمی کتبی شهروندی وجود ندارد، ولی باید مدرکی دال بر مهارت های زبانی خود ارائه دهید و هنگام ارائه درخواست خود برای مصاحبه شرکت کنید. رئیس اجرایی منطقه یک کمیسیون سه نفره را برای بررسی زبان تعیین خواهد کرد.

نهایتا” یک روز کاری طول می کشد تا حواله شما به اروپا ارسال شود.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید. 

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

حواله یورو به اروپا

سرمایه گذاری در اسلواکی 

best-citizenships

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل