انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک

انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک

آگاهی از انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک می تواند به طور قابل توجهی تصمیمات خرید شما را آسان نماید. شما می توانید بعد از مطالعه کامل مطالب، با مجموعه ی ارزی پیمنت تماس بگیرید تماس بگیرید تا برای ارسال مبالغ خود به کشور ایرلند راهنمایی شوید و بهترین تصمیم را بگیرید.

هدف ما (ارزی پیمنت)، از این راهنما این است که به شما کمک نماییم تا بودجه خود را به طور موثرتری برای خرید ملک و اوقات فراغت خود برنامه ریزی نمایید. شما می توانید با یک کلیک، ابتدا با بهترین روش انتقال پول، سقف انتقال پول و کارمزد انتقال پول به کشورهای خارجی آشنا شوید.

تحویل کلید ملک در ایرلند

شرایط خرید ملک در ایرلند در۲۰۲۴

 مالیات بر خرید ملک: ایرلند یک مالیات به میزان  13.5% بر خرید ملک اعمال می کند؛ بنابراین اتباع خارجی باید هزینه های اضافی مانند مالیات بر خرید ملک را در نظر 

بگیرند.

مجوز خرید: اتباع خارجی باید مجوز خرید ملک از دولت ایرلند را دریافت نمایند. این مجوز ممکن است برای برخی کشورها آسان تر و برای برخی دیگر دشوارتر باشد.

روند کلی خرید: معاملات خرید ملک در ایرلند معمولاً طی چند ماه انجام می شود.

 هزینه های مرتبط: علاوه بر قیمت ملک، باید هزینه هایی مانند هزینه حقوقی، کارشناسی ملک و بیمه را نیز در نظر بگیرید.

 بازار مسکن: در سال ۲۰۲۴ بازار مسکن در ایرلند همچنان رو به رشد خواهد بود و قیمت ها افزایش خواهند یافت.

نوع ملک: خرید برخی از انواع ملک مانند ملک تجاری یا زمین های کشاورزی برای اتباع خارجی محدودیت هایی دارد.

شرایط مالی: اتباع خارجی باید شرایط مالی مناسبی برای خرید ملک در ایرلند داشته باشند. بانک ها معمولا وثیقه بیشتری از آنها درخواست می کنند.

در مجموع، خرید ملک در ایرلند نیازمند برنامه ریزی دقیق و آگاهی از قوانین و مقررات است. قبل از اقدام به خرید، بهتر است با یک کارشناس املاک محلی مشورت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد حواله یورو به ایرلند برای سرمایه گذاری بر روی آن کلیک نمایید.

هزینه خرید ملک در ایرلند در۲۰۲۴

در سال 2023 میانگین قیمت خرید خانه در ایرلند در حدود ۳۷۰,۰۰۰ یورو بود. با توجه به تورم و افزایش قیمت مسکن طی این مدت، حتما این قیمت ها بالاتر رفته است. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و روند بازار مسکن ایرلند در سال ۲۰۲۴، لازم است با کارشناسان و آژانس های املاک محلی در ایرلند تماس بگیرید تا آخرین آمار و اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت مسکن در مناطق مختلف ایرلند

 •  در دوبلین، قیمت مسکن همچنان بالاترین میزان را در ایرلند داشته و روند افزایشی قیمت ها در این منطقه شهری ادامه یافته است.
 •  در مناطق شمالی و غربی ایرلند، قیمت ها نسبتاً ثابت مانده و تغییرات کمتری داشته است.
 •  در مناطق ساحلی و توریستی جنوب ایرلند، تقاضای بالا برای خانه های تفریحی و ویلایی باعث افزایش قیمت ها شده است.

منابع معتبر برای اطلاع از آخرین وضعیت بازار مسکن ایرلند در سال 2024

(gov.ie): این سایت رسمی دولت ایرلند معمولا آمار و گزارشهای رسمی در مورد بازار مسکن، قیمتها و روندهای مختلف را منتشر می کند.

 Daft.ie و MyHome.ie: از شرکتهای بزرگ مشاوره املاک هستند. هر دو گزارشهای جامعی از بازار مسکن ایرلند ارائه میدهند که شامل آمار قیمتها، حجم معاملات و  روندهای موجود است.  

The Irish Times Property و The Property Chronicle: ماهنامه و سایت تخصصی املاک و مسکن میتوانند آخرین اخبار و تحلیلها در مورد بازار مسکن ایرلند در اختیار شما قرار دهند.    

 آژانسهای محلی املاک: با مراجعه به چند آژانس معتبر در شهرهای مختلف ایرلند میتوانید اطلاعات به روز از وضعیت بازار در آن مناطق را به دست آورید.

در مورد حواله یورو به اروپا بیشتر بدانید

پیشبینی ها برای خرید ملک در ایرلند

 قیمت مسکن: پیشبینی میشود قیمت خرید و اجاره مسکن در ایرلند همچنان افزایش یابد، اما با نرخی کندتر از سالهای 2022 و 2023. افزایش قیمتها به دلیل افزایش تقاضا و کمبود عرضه مسکن خواهد بود.

 عرضه مسکن: انتظار میرود با تکمیل پروژه های مسکونی در دست ساخت، میزان عرضه مسکن در سال 2024 کمی بهبود یابد؛ اما همچنان با کمبود عرضه نسبت به تقاضا مواجه باشیم.

 تقاضا: تقاضای بالا برای مسکن به دلیل رشد جمعیت و مهاجرت به ایرلند همچنان ادامه خواهد داشت، اما ممکن است با افزایش نرخ بهره و هزینه های زندگی کمی کاهش یابد.

 سرمایه گذاری: حجم سرمایه گذاری در بخش مسکن کاهش یافته و سرمایه گذاران محتاط تر خواهند بود

تأثیر سیاستهای دولت بر بازار مسکن ایرلند در سال 2024

سیاستهای مالیاتی: انتظار می رود دولت ایرلند برای کنترل افزایش قیمتها، سیاستهای مالیاتی تشویق کننده ساخت و عرضه مسکن را در پیش بگیرد. این شامل معافیتهای مالیاتی برای سازندگان و سرمایه گذاران مسکن می تواند باشد.

سیاستهای تسهیل مالکیت: دولت همچنان بر سیاستهای حمایتی برای خانوارهای جوان و کم درآمد جهت خرید مسکن تمرکز خواهد کرد، مانند وام های ارزان قیمت و یارانه های پیش‌پرداخت.

سیاستهای تشویق عرضه: انتظار می رود دولت با ساده ‌سازی مقررات ساخت و ساز و تسهیل صدور مجوزها، به تشویق سازندگان برای افزایش عرضه مسکن بپردازد.

سیاستهای مقابله با سوداگری: دولت ممکن است با وضع مالیات بر خانه های خالی و محدودیتهای سرمایه‌گذاری خارجی، از افزایش سوداگری در بازار مسکن جلوگیری نماید.

اگر به دنبال انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک هستید ما (ارزی پیمنت) می توانیم به شما کمک نماییم تا مبالغ خود را از طریق سیستم پی پال سریع و آسان به کشور ایرلند انتقال دهید. برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

توصیه هایی جهت انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک

 •  بررسی قوانین و مقررات انتقال پول به ایرلند
 •  باید مبلغ انتقال پول و منبع آن را به مقامات محلی ارائه دهید؛ بنابراین، در ایرلند محدودیت هایی برای انتقال پول از خارج وجود دارد که باید رعایت شوند.
 •  بررسی نمایید که آیا نیاز به مجوز خاصی برای این انتقال وجود دارد یا خیر.
 •  انتخاب روش انتقال پول مناسب
 •  می توانید از طریق بانک یا موسسات مالی معتبر اقدام به انتقال پول نمایید.
 •  در نظر گرفتن کارمزدها و هزینه های انتقال
 •  این هزینه ها را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. هزینه های انتقال پول بین المللی معمولاً شامل کارمزد بانک مبدأ، بانک مقصد و سایر موسسات واسطه است.
 • جهت انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک، از طریق کانال های قانونی و مناسب، با داشتن اطلاعات کافی و رعایت مقررات اقدام نمایید تا این فرآیند به سلامت انجام شود.

 پرداخت آنلاین با کارت های اعتباری

این روش از امنیت بالایی برخوردار است و سریع انجام می شود. و  امکان پرداخت مستقیم از طریق کارت های اعتباری/ بانکی به فروشنده ملک در ایرلند نیز وجود دارد

در مورد نقد کردن درآمد ارزی  بیشتر بدانید

پاسخ به سوالات مهم

بر روی سوال کلیک نموده تا پاسخ آن را مشاهده نمایید.

بله، امکان انتقال پول به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری برای خرید ملک در ایرلند وجود دارد.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا حواله شما به ایرلند ارسال شود.

برای حواله یورو به ایرلند جهت خرید ملک فقط کافیست با ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مبالغ شما را انتقال دهیم.

بله، امکان خرید ملک توسط اتباع خارجی در ایرلند وجود دارد. اما باید برخی نکات را در نظر داشت.

شما می توانید از روش پی پال که از مهمترین خدمات ارزی پیمنت است؛ اقدام نمایید.

 استفاده از ارائه دهندگان تخصصی انتقال پول است؛ که به شما کمک می کند تا مقدار قابل توجهی پول در هزینه های انتقال پس انداز نمایید.

ایرلند کشوری فوق العاده خوب برای اقامت و خرید ملک است، این کشور یکی از زیباترین کشورهای جهان است و جامعه ای قوی از مردم دارد. این کشور انگلیسی زبان با اهمیت تاریخی و فرهنگی قوی است. ایرلند با ترکیبی از شهرهای شلوغ و معماری کلاسیک اروپایی طراحی شده و همچنین فضاهای سبز و زیبای طبیعی فراوان دارد.

داشتن یک حساب چند ارزی به شما کمک می کند تا به راحتی پول خود را مدیریت و در هزینه ها صرفه جویی نمایید. می‌توانید از این حساب برای دریافت، نگهداری و انتقال ارزهای مختلف و همچنین برای خرج کردن کارت نقدی استفاده نمایید.

 •  استاندارد بالای زندگی
 • استاندارد آموزش، درست مانند کیفیت زندگی
 •  تعادل کار و زندگی
 • انواع غذاها و محصولات ارگانیک در ایرلند
 • ایرلند همچنین به داشتن برخی از بهترین محصولات شیر ​​در سراسر جهان معروف است
 •  دارای مردم شاد و خوش برخورد

شما می توانید جهت انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک از طریق پی پال که از سریع ترین و ساده ترین روش های انتقال آنلاین است وجوه خود را با کمک مجموعه ی ارزی پیمنت انتقال دهید.

سخن پایانی

خرید ملک در ایرلند با درک روند بازار و الزامات قانونی و در نظر گرفتن عوامل مهم می تواند لذت بخش و هیجان انگیز باشد.

شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی در انتقال پول به ایرلند برای خرید ملک و درک روشنی از فرآیند خرید ملک؛ مالیات ها؛ هزینه ها و قوانین در این کشور. برای یک سرمایه گذاری مفید اقدام نمایید. و از خدمات ارزی پیمنت، که با سال ها فعالیت در این زمینه موفق بوده است، بهره مند شوید. و با آسودگی خاطر وجوه خود را به ایرلند انتقال دهید.

در نهایت، توصیه می‌شود قبل از هر تصمیمی در مورد خرید ملک در ایرلند، تحقیقات دقیقی در مورد شرایط فعلی بازار ملکی، قوانین و مقررات مربوطه و هزینه‌های مربوطه انجام دهید تا تصمیم خود را بر مبنای اطلاعات کافی بگیرید. و در هر مرحله، بهتر است با مشاوران املاک محلی و وکلای متخصص در زمینه خرید ملک در ایرلند همکاری نمایید. همچنین، بهتر است قبل از انجام هرگونه تراکنش مالی، مشاوره حسابداری و مالی دریافت نمایید تا از آثار مالی و مالیاتی خرید ملک مطلع شوید.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید تا بیشتر بدانید.

حواله ارزی بانکی

اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

حساب های الکترونیکی

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل