حواله یورو به بلغارستان برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به بلغارستان با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در بلغارستان پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به بلغارستان

بلغارستان با استقبال از سرمایه گذاران خارجی به دنبال افزایش اقتصاد کشور خود است و به این نتیجه رسیده که برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری یکی از سودآورترین برنامه ها است. برای سرمایه گذارانی که در خارج ازاتحادیه اروپا زندگی می کنند و می خواهند به این کشور مهاجرت کنند می توانند از این طریق اقامت دائم  این کشور را دریافت کنند.

سوالات متداول

بلغارستان یکی از اولین کشورهایی بود که برنامه های خود را با شرایط جدید اتحادیه اروپا تنظیم کرد. این مسئله بلغارستان را به مقصدی امن برای سرمایه گذاران تبدیل کرد.

حداقل سرمایه گذاری در این کشور 250000 یورو می باشد.

 سرمایه‌گذاران خارجی از طریق مسیرهای مختلف می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند که لازمه آن راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا خرید ملک بدون نیاز به مقدار مشخصی پول است.

بله،صنایعی هستند که نیاز به مجوز خاص دارند.  

کسانی که دراتحادیه اروپا زندگی می کنند هنگام مهاجرت به بلغارستان جهت کار نیازی به درخواست ویزای کار ندارند. اما، کسانی که درسایر ایالت ها زندگی می کنند باید قبل از درخواست مجوز کار، قرارداد کاری با یک شرکت بلغاری تنظیم کنند.

با افتتاح یک شرکت در بلغارستان که یکی از راه های مهاجرت به این کشور است می توان اجازه اقامت این کشور رادریافت کرد.

برای حواله یورو به بلغارستان فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

برای تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم ، باید درهر دوره پنج ساله، 30 ماه در این کشور زندگی کرد. با ایجاد کسب و کار،سرمایه گذاران می توانند اجازه اقامت موقت را بگیرند که این مجوز تا 1 سال معتبر است و هر ساله قابل تمدید می باشد.

یکی از بهترین راه ها برای تضمین شهروندی در بلغارستان ، تابعیت است.

 هنگامی که متقاضی شرایط قانون شهروندی را رعایت کرد، پاسپورت بلغاری را می تواند از طریق تابعیت دریافت کند.  به دست آوردن این مجوز به معنای این است که متقاضی مدتی از سال را قبل از اجازه درخواست برای دریافت پاسپورت دوم در این کشور زندگی کرده است.

1-در اختیار داشتن حداقل 50 درصد از سرمایه شرکت توسط  مالک جدید 

2- ایجاد حداقل 10 شغل جدید

3-حداقل مبلغ سرمایه گذاری در شرکت 500000 یا 255000 یورو است

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

مزیت اصلی درخواست تابعیت از طریق سرمایه گذاری این است که همسر متقاضی می تواند پس از گذشت یک سال از زمانی که سرمایه گذار پاسپورت بلغاری خود را گرفت ، برای شهروندی اقدام کند. فرزندان متقاضی می توانند پس از 6 ماه از زمانی که والدین آنها تابعیت بلغارستان را به دست آوردند ، شهروندی  بلغارستان را دریافت کنند.

اشخاص می توانند دربلغارستان ، ملک با کیفیت بالا با پایین ترین قیمت ها خریداری کنند.به عنوان مثال،صوفیه، پایتخت کشوربلغارستان ، اجاره های تجاری کمتری را نسبت به شهرهای مشابه اروپایی مانند بوداپست، پراگ، ورشو و آتن ارائه می دهد.

1-این کشورعضو اتحادیه اروپا است

2- عضو یت این کشور در ناتو

3- پایین بودن قیمت ملک در این کشور

4- پایین بودن هزینه انرژی

5- بلغارستان موقعیت جغرافیایی استراتژیکی دارد

6- در بلغارستان زیرساخت های حمل و نقل، پیشرفته و توسعه یافته است

7- بلغارستان اخیرا بسیاری ازاتباع خارجی را برای سرمایه گذاری جذب کرده است

1-کسانی که بالای 18 سال سن داشته باشند

2- کسانی که سابقه کیفری نداشته باشند

3- کسانی که پول مورد نیاز برای انجام و حفظ سرمایه گذاری خود را داشته باشند

4- افرادی که از سلامتی کامل بر خوردار باشند

بله، این امردر بلغارستان امکان پذیر است و شما برای دریافت شهروندی احتیاج به ترک ملیت قبلی خود ندارید.

خیر،شما نیازی به مهارت های زبان و مصاحبه ندارید.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به بلغارستان ارسال شود.

شما می توانید در بلغارستان بدون محدودیت زمانی کار و زندگی کنید.

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

سرمایه گذاری در بلغارستان

schengenvisainfo.com

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل