حواله یورو به ایتالیا برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به ایتالیا با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در ایتالیا پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به ایتالیا

ایتالیا به عنوان یک مکان توریستی وجذاب با شهرهای بزرگی چون میلان، رم و ونیز شهرت جهانی دارد. این کشوردارای سومین اقتصاد بزرگ در منطقه یورو و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان است .که سالانه مهاجران وسرمایه گذاران زیادی را می پذیرد. افرادی که در ایتالیا سرمایه گذاری می کنند به ثروت عظیمی از دانش فکری و تخصصی در بخش هایی مانند خودروسازی ، ماشین آلات، مد و طراحی، صنعت و غذا و شراب دسترسی پیدا می کنند . ایتالیا همچنین پذیرای سرمایه‌گذاران خارجی در بخش‌های حساسی از جمله :انرژی، شبکه‌ها، مخابرات و حمل و نقل است.

سوالات متداول

1-برنامه ویزای سرمایه گذار

2- برنامه اقامت انتخابی (خود حمایتی)

1-سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی ایتالیا،به مبلغ حداقل 2 میلیون یورو

2- سرمایه گذاری در سهام ایتالیا ،حداقل 500000 یورواست، اگرسرمایه گذاری در استارت آپ های نوآورانجام شود این مبلغ به 250000 یورو کاهش می یابد

3- سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 1 میلیون یورو در پروژه های مورد علاقه عمومی در ایتالیااز جمله :فرهنگ، آموزش، محیط زیست، مدیریت مهاجرت، تحقیق و توسعه، هنر و میراث. این یک کمک مالی غیرقابل برگشت است.

افرادی که می توانند درآمد سالانه ثابت خود را در مقدار مشخصی درخارج از کشور ثابت نگه دارند این برنامه می تواند گزینه مناسبی باشد.

شما می توانید ویزای طلایی ایتالیا را برای دو سال دریافت کنید .به شرط حفظ سرمایه گذاری این ویزا برای یک دوره سه ساله دیگر قابل تمدید است.

روند اخذ ویزا امکان دارد از تاریخ درخواست 90 تا 120 روز طول بکشد.

متقاضی می بایست ظرف سه ماه پس از ورود به ایتالیا سرمایه گذاری را انجام دهد. برای دریافت ویزا تحت برنامه ویزای سرمایه گذار، سرمایه گذاران باید پس از تایید ویزا، درایتالیا ملک مسکونی خریداری یا اجاره کنند.ولی تحت برنامه اقامت انتخابی ، متقاضیان باید درآمد ثابتی داشته باشند و پس از تایید، ملک مسکونی بخرند.

برای حواله یورو به ایتالیا فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

1-سفر بدون ویزا به مناطق شینگن

2- نیاز نداشتن به اقامت دائم در ایتالیا

3- برخورداری از مراقبت های پزشکی  و امکانات آموزشی عالی

4- ایتالیا کشوری با فرهنگ غنی،صنایع جذاب ودارای شهرهای بزرگ جهانی است

5- به دست آوردن تابعیت ایتالیا

سرمایه گذاری در موسسه خیریه از محبوب ترین گزینه ها  دربین سرمایه گذاران است.

دریافت ویزای سرمایه گذاری اولین قدم برای اخذ تابعیت ایتالیا است. بعد از ده سال اقامت دائم درایتالیا می توانید تابعیت را به دست آورید. 

1- سن فرد متقاضی در زمان شروع در خواست ویزا باید حداقل 18 سال باشد.

2- نداشتن سوء پیشینه (سابقه کیفری)

3- حداقل نیم میلیون یورو سرمایه گذاری در یک شرکت جدید

4- سرمایه گذاری در پروژه هایی که باعث بهبود  اقتصاد ایتالیا می شوند.

5- داشتن بیمه سلامت معتبر

متقاضی اقامت دائم را پس از5 سال و شهروندی را به مدت 10 سال بدست می آورد.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

بله،همسر،فرزندان زیر 18 سال،فرزندان معلول بالای 18 سال ،والدین وابسته از نظر مالی می توانند در درخواست ویزای سرمایه گذاری گنجانده شوند.

بله،این امردرایتالیا تا زمانیکه با قوانین سایر ایالت ها مغایرت نداشته باشد امکان پذیر است.

این مبلغ دراوراق قرضه دولتی حداقل دو میلیون یورو است.ودر سهام شرکت ها حداقل پانصد هزار یورو است.

حساب هایی که شامل IBAN باشند.

خیر،اخذ اقامت ایتالیا با خرید ملک به دست نمی آید ولی شما می توانید برای تحصیل ،کاروملحق شدن به خانواده و بستگان به این کشور مهاجرت کنید.راه دریافت اقامت ایتالیا ،سرمایه گذاری دریک استارت آپ نوآورانه،سرمایه گذاری تجاری،کمک مالی به موسسات خیریه وخرید اوراق قرضه دولتی است.

شرط به دست آوردن تابعیت ایتالیا بدین صورت است که  متقاضیان باید حداقل 10 سال در این کشوراقامت داشته باشند.

حداقل یک میلیون یورو نیاز است که به یک موسسه خیریه کمک کنید واقامت ایتالیا را دریافت کنید.

این مبلغ بیش از 2000000 یورو است که شما با سرمایه گذاری در این حوزه اقامت ایتالیا را دریافت خواهید کرد.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به ایتالیا ارسال شود.

بله،این امکان وجود دارد.ایتالیا تابعیت دوگانه یا مضاعف را به رسمیت می شناسد.واگر شما پاسپورت ایتالیایی بگیرید، در صورت اجازه قوانین محلی می توانید تابعیت کشور خود را حفظ کنید.

یکی از معایب تابعیت ایتالیا مدت زمان طولانی برای اخذ تابعیت است.

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

globalcitizensolutions

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل