حواله یورو به مالت برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به مالت با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در مالت پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به مالت

مالت عضو اتحادیه اروپا است،و از فضای سیاسی باثبات، صحنه سیاسی دوحزبی، اقتصاد رو به رشد برخوردار است. این کشور برخی از سالم‌ترین بانک‌های جهان را دارد. کل دارایی‌های بانک‌های مالت بیشتر از ثروت این کشور است . این امر باعث شده مالت از نظر اقتصادی به کشوری بسیار امن با دومین بخش بانکی بزرگ در منطقه یورو تبدیل شود. درخواست شهروندی مالت از طریق سرمایه گذاری بسیار کارآمد است و دولت مالت متعهد می شود که سرمایه گذار را با بالاترین استاندارد بررسی کند. همچنین تضمین می کند که فقط افراد دارای اعتبار و شهرت بی عیب و نقص برای سرمایه گذاری دراین کشور  پذیر فته می شوند.

سوالات متداول

1-سرمایه گذار باید دارای حداقل 18 سال سن باشد

2- سرمایه گذار می بایست مبلغ 10000 یورو به سازمانی که توسط دولت مالت تایید شده است اهدا کند.

3- سرمایه گذار و اعضای خانواده اش باید ازسلامتی کامل برخوردار باشند

4- کمک مالی به یک سازمان یا انجمن غیردولتی ورزشی، فرهنگی، علمی ،خیریه  توسط سرمایه گذار

1-سرمایه گذاری 600000 یورویی در صورت 36 ماه اقامت در مالت

2- سرمایه گذاری 750000 یورویی پس از اقامت 12 ماه در مالت

 بله ،در صورتی که ملک مسکونی به ارزش حداقل 700000 یورو در مالت  خریداری کنید و حداقل به مدت پنج سال آنرا حفظ نمایید، می توانید تابعیت این کشور را اخذ کنید. در طول این پنج سال شما مجاز به فروش و اجاره ملک خریداری شده نیستید.

خیر، اجاره اقامتگاه به ارزش 16000 یورو در سال می تواند جایگزین آن باشد.

برای حواله یورو به مالت فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

1-سرمایه گذار می تواند درکشورهای اتحادیه اروپا کار کند

2- سرمایه گذار می تواند سفر بدون ویزا به 186 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا داشته باشد

3- خانواده سرمایه گذار ازکیفیت بالای زندگی بهره مند می شوند

4- بهره مندی از سیستم مراقبت های بهداشتی

5- برخورداری از اقتصاد امن و پایدار

6- سرمایه گذار می تواند در کشورهای اتحادیه اروپا تحصیل کند

1-مشارکت در تامین مالی پروژه هایی از جمله: آموزش،تدوین شغل، بهداشت عمومی و غیره

2- کمک مالی به یک خیریه

3- سرمایه گذاری دراملاک و مستغلات

همسر و فرزندان کمتر از 18 سال ، فرزندان وابسته تا سن 25 سال و والدین و پدربزرگ و مادربزرگ بالای 55 سال می توانند به عنوان افراد تحت تکفل در درخواست شهروندی توسط سرمایه گذار گنجانده شوند.

تابعیت مالت بر اساس قانون سرمایه گذاری شامل برخی از سختگیرترین استانداردهای دقت لازم در هر برنامه سرمایه گذار مهاجر در جهان است .تنها سرمایه گذارانی می توانند تابعیت مالت را دریافت کنند که شایسته و معتبرباشند. یک پروسه بررسی دقیق چهار مرحله ای وجود دارد که مستقیماً توسط دولت مالت سرمایه گذاران را به طورکلی ارزیابی می کند.

1-سرمایه گذار باید دارای سوابق کیفری تمیز باشد

2- سرمایه گذارباید قبل از تایید شهروندی مالت گواهی پلیس ارائه دهد.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

بله،سرمایه گذارانی که تابعیت دوم را در مالت دریافت می کنند ، طبق قوانین این کشور لازم نیست  تابعیت کشور خود را رها کنند. بنابراین هیچ محدودیتی برای داشتن تابعیت مضاعف در مالت وجود ندارد.درواقع قانون شهروندی این کشور تابعیت مضاعف مالت را مجاز می داند.

 فرزندی که والدین او شهروند مالتی باشند،آن فرزند شهروند مالت خواهد شد. بنابراین فرزندان متولد شده از مردان یا زنانی که تابعیت مالتی را بر اساس قوانین سرمایه گذاری به دست آورده اند، حتی اگر آنها دراروپا متولد نشده باشند ، شهروند مالت می شوند. در نتیجه، وقتی فرزندان بزرگ شدند و خانواده تشکیل دادند، نوه ها نیزمی توانند پاسپورت مالت دریافت کنند.

بله، شهروندی مالت از طریق سرمایه گذاری به نسل های آینده ،آزادی سیاسی ، اقتصادی و فرصت های آموزشی قابل توجهی در غرب ارائه می دهد.

از طریق سرمایه گذاری می توان شهروندی دائمی مالت را که توسط یک گواهی تابعیت اعطا می شود به دست آورد، زمانی که تابعیت را برای خدمات استثنایی دریافت کردید، برای همیشه آن را خواهید داشت و می توانید آن را به نسل های آینده انتقال دهید.

در صورتی که قبلاً اقامت مالت توسط سرمایه گذارگرفته نشده باشد ، حداقل زمان لازم برای اخذ تابعیت مالت از طریق سرمایه گذاری 12 ماه است . اما اگر قبلاً اقامت این کشور توسط مقررات سرمایه گذاری دریافت شده باشد، سرمایه گذارمی تواند در کمتر از شش ماه شهروندی مالت را به دست آورد.

خیر، این امر در مالت پذیرفته نیست.آژانس جامعه مالت، که مقررات شهروندی اقتصادی مالت را مدیریت می کند، بیت کوین یا سایر رمزارزها را به عنوان ارز سرمایه گذاری قانونی برای تراکنش های مالی مرتبط با مهاجرت به مالت را نمی پذیرد.

بله،این کشور در حال حاضر درخواست های جدید از سرمایه گذاران معتبر در سراسر جهان را می پذیرد. مقررات فعلی تابعیت هیچ ارتباطی با برنامه تابعیت قدیمی این کشورندارد.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به مالت ارسال شود.

برنامه ویزای سرمایه گذارمورد پسند اتحادیه اروپا است. این ویزا توسط چند کشوراروپای جنوبی مانند اسپانیا و پرتغال به اتباع خارجی که در بازار املاک کشورشان سرمایه گذاری می کنند ارائه می شود. اقامت مالت از طریق سرمایه گذاری ، تجارت در اروپا را آسان کند.

مالت به عنوان بخشی ازامپراتوری سابق بریتانیا،دارای سیستم مالی قوی و با ثبات است، در حالی که سایر کشورهای اروپایی با مشکلات اقتصادی بزرگی روبرو بوده اند. اقتصاد مالت نه تنها به خوبی از پس بحران مالی اروپا برآمد، بلکه در حال حاضریکی از اقتصادهای پیشرو در منطقه یورو است.

1-متقاضی اصل ونسب مالتی داشته باشد

2-متقاضی با یک شهروند مالتی ازدواج کند

3- با تابعیت

4- با پناهندگی

5- ملحق شدن به خانواده

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

globalcitizensolutions.com

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل