حواله یورو به پرتغال برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به پرتغال با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در پرتغال پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به پرتغال

کشور پرتغال برای سرمایه گذاران خارجی برنامه ای دارد به نام ویزای طلایی که در چارچوب قانونی بسیار مطلوب ارائه می شود.ویکی از محبوب ترین برنامه های اقامت جهت سرمایه گذاری در اروپا و جهان است .کشور پرتغال با جذب کار آفرینان ،نیروی کار ارزان اما ماهرتضمین می کند که سرمایه گذار بتواند بازده سرمایه گذاریش را بالا ببرد.قانون جدید پرتغال در سال 2023 برای اخذ ویزای طلایی باعث شده سرمایه گذاری در این کشورگران تر شود ، دراین قانون نیز محدودیت سرمایه گذاری در املاک ومستغلات وجود دارد.

سوالات متداول

قانون جدید در این کشور محدودیتی برای سرمایه گذاری در املاک به وجود آورده است. بنابراین سرمایه گذارمی تواند در شهرهای کمتر توسعه یافته وکم جمعیت ،از جمله : مادیرا و آزور سرمایه گذاری کند و ویزای طلایی پرتغال را دریافت نماید.

500000-1 یورو سرمایه گذاری در یک صندوق

2- 500000 یورو سرمایه گذاری در یک شرکت ویا راه اندازی شرکت وایجاد شغل

3- 250000 یورو سرمایه گذاری در حوزه های هنری و علمی

500000-4 یورو یا 350000 یورو سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

1-متقاضی تبعه خارجی باشد

2-متقاضی حداقل سرمایه گذاری 250000 یورویی داشته باشد

3- سابقه کیفری پاک داشته باشد

4- حداقل 7 روز در سال اول وحداقل 14 روزبرای دوره دو ساله بعدی را در پرتغال اقامت داشته باشد

پرتغال برنامه ای دارد به نام برنامه ویزای طلایی که به سرمایه گذاران مجوز اقامت این کشور را به شرط واجد شرایط بودن می دهد.

برای حواله یورو به پرتغال فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

بله ، این امربا پرداخت هزینه بخشی از درخواست ویزای طلایی متقاضی اصلی امکان پذیر است.

1-سفرآزادانه به 26 کشور اروپایی

2- درخواست شهروندی پس از 5 سال اقامت در این کشور

3- برخورداری ازمزایای مشابه برای همسر، فرزندان و والدین تحت تکفل

4- حق کار، تحصیل و زندگی 

انتخاب گزینه سرمایه گذاری تجاری در پرتغال به سرمایه گذاراین فرصت را می دهد که ده شغل برای تجارت در پرتغال ایجاد کند. اگر این تجارت در یک منطقه کم تراکم جمعیت باشد .سرمایه گذار می تواند به جای ده شغل هشت شغل ایجاد کند .

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

بهترین گزینه سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال ، که بیش از نود در صد سرمایه گذاران به دنبال آن هستند . سرمایه گذاری برای خرید ملک مسکونی است.

مبلغ 250000 یورو، حداقل سرمایه گذاری درحوزه هنری از بین طیف وسیعی از راه های سرمایه گذاری است.

این امر در صورتی امکان پذیر است که حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خرید ملک که 500000 یورو می باشد تحت پوشش وام مسکن نباشد. به طور مثال اگرقیمت ملکی 750000 یورو باشد 250000 یورو می توانید وام مسکن بگیرید. 

با سرمایه گذاری در پرتغال به مدت حداقل 5 سال و حفظ  آن در این مدت ، واقامت هفت روزه در سال اول و 14 روزه در هر دوره دو ساله بعدی مجوز اقامت دائم پرتغال دریافت می شود.

بین 3 تا 6 ماه طول می کشد تا کارت اقامت متقاضی صادر شود . پس از دریافت ویزای طلایی ، مجوز اقامت تا 2 سال معتبر است.

بله ، به شرط اینکه متقاضی دارای درآمد ثابت ماهیانه و این درآمد از طریق اجاره ملک باشد.یا اینکه دارای سهام ، یا سپرده بانکی که بابت آن سود دریافت می کند. می تواند اقامت این کشور را دریافت کند.

بله ، پرتغال تابعیت مضاعف را به رسمیت می شناسد.

برای افراد وابسته کمتر از 18 سال این هزینه رایگان است ، ولی هزینه های اضافی برای افراد تحت تکفل بالای 18 سال بین پانصد تا دو هزار یورو است.

اگر افراد دارای ویزای طلایی باشند و 183 روز درسال را درپرتغال اقامت داشته باشند .تحت پوشش مراقبت های بهداشتی قرار می گیرند واز تخفیفات برخوردار می شوند.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به پرتغال ارسال شود.

سرمایه گذاران می توانند مشوق های مالیاتی فراوانی دریافت کنند و بعضی از بارهای ناشی از انجام تجارت در خارج از کشور را که بر آنها تحمیل می شود کاهش دهند.این تشویق ها شامل سرمایه گذارانی می شود که بیشتر از 183 روز درهر سال را در پرتغال اقامت داشته اند ودرآمد خود را ارائه داده اند . همچنین پرتغال طرح های معاف از مالیات را تا 10 سال ارائه می دهد که بستگی به درآمد سرمایه گذار دارد.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری دراملاک و مستغلات هستید هم اکنون باید این کار را انجام دهید زیرا زمان محدود است وبا اجرایی شدن قانون جدید انتخاب گزینه سرمایه گذاری در املاک واجد شرایط نخواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

getgoldenvisa.com

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل