حواله یورو به رومانی برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به رومانی شما می توانید با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در رومانی پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آنرا مشاهده نمایید.

حواله یورو به رومانی

 کشور رومانی یکی از مستقل ترین کشورهای اتحادیه اروپا در تولید انرژی است. این کشور به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک عالی ، و ساختار مالیاتی خوب ، سرمایه گذاران را جذب می کند.رومانی دارای مشوق های سرمایه گذاری سخاوتمندانه و نیروی کار تحصیل کرده و جوان و چند زبانه است. دولت رومانی نه تنها محیط تجاری مطلوبی دارد ، بلکه زمینه را برای رشد مالی سرمایه گذاران فراهم می‌کند.

سوالات متداول

بله، ترویج و تسهیل سرمایه گذاری خارجی یک هدف مهم برای وزارت اقتصاد، انرژی و تجارت رومانی است.

 1-ویزا ی تجاری برای افرادی صادر می شود که قصد دارند در خاک رومانی فعالیت های اقتصادی انجام دهند که دارای قوانین خاص است.

2- برای کسانی که به عنوان سهامدار یا شریک فعالیت می کنند،و دارای وظایف مدیریتی یا اداری در داخل شرکت های تجاری هستند وقصد سرمایه گذاری در رومانی را دارند.

 1-نظر فنی تخصصی ازوزارت اقتصاد ،انرژی ومحیط کسب و کار الزامی است

2- می بایست گواهی سابقه کیفری یا سند دیگری با همان ارزش قانونی ارائه شود

3- داشتن بیمه درمانی معتبر در طول دوره ویزا

4- داشتن مدرک اقامت

شما می توانید ویزای طولانی مدت را برای یک دوره 90 روزه با یک یا چند سفربه دست آورید.

پس از 5 سال، شما می توانید به همراه همسر و فرزندان خردسال خود برای شهروندی رومانی درخواست دهید.

 بله، سرمایه گذاران خارجی که دارای ویزای کوتاه مدت هستند می توانند قبل از سفر به رومانی در کشور خود برای درخواست اقدام کنند.

برای حواله یورو به رومانی فقط کافیست ، با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید . تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

اخذ ویزای تجاری در رومانی دارای شرایط سختگیرانه ای نیست و محدودیتی برای ملیت وجود ندارد.

1-متقاضیان باید حداقل 5 سال قبل از ارائه درخواست به طور مداوم در کشور اقامت داشته باشند

2- افراد در مدت 5 سال بیش از 6 ماه متوالی، یا در مجموع 10 ماه غیبت از کشور رومانی نداشته باشند

3- افرادی که فعالانه در اقتصاد کشور مشارکت داشته اند،و چهار سال قبل از آن برای اقامت دائم در خواست داده اند . از دوره کاهشی برخوردار می شوند

4- برای سرمایه گذاران خارجی که حداقل 5 سال با یک شهروند رومانیایی ازدواج کرده اند، این مدت به نصف کاهش می یابد

کارآفرینان خارجی که بیش از 1,000,000 یورو در رومانی سرمایه گذاری کرده اند، مدت زمان 5 سال که زمان لازم برای در خواست شهروندی است به نصف کاهش می یابد.

1- نام صاحب حساب 2- شماره حساب گیرنده وجه

1-افراد می توانند پاسپورت قوی رومانیایی داشته باشند

2- اخذ تابعیت افراد را ملزم به اقامت در رومانی نمی کند و به افراد این امکان را می دهد که هر کشور اروپایی را برای اقامت دائم انتخاب کنند.

پاسپورت رومانیایی هفدهمین پاسپورت قدرتمند اتحادیه اروپا در جهان است. شما می توانید به عنوان یک شهروند رومانیایی، به 176 کشور و منطقه بدون ویزا سفر کنید.

بله،مالیات بر درآمد شرکت در کشور رومانی در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا مانند آلمان و بلژیک نسبتا پایین است. علاوه بر این، این کشور اکنون برای همه سرمایه گذاران خارجی و داخلی معافیت های مالیاتی فراهم  می کند، ومشوق سرمایه گذاری در زمینه های خاص است.

بله ، رومانی برای سرمایه گذارانی  که در زمینه های خاص از جمله :تولید، تدارکات، مراکز خدمات، تحقیق و توسعه، گردشگری، تولید فیلم، ورزش و غیره سرمایه گذاری می کنند برنامه تشویقی دارد.

1-پنجاه درصد کسر مالیات شرکت برای هزینه های تحقیق و توسعه 

2- معافیت مالیاتی شرکتها در طول ده سال اول برای مالیات دهندگانی که فقط در زمینه نوآوری، تحقیق و توسعه فعالیت دارند

1-رومانی به خاطر اقتصاد پررونق با درآمد متوسط ​و همچنین به خاطراینکه تولید کننده و صادر کننده خالص ماشین آلات و برق است شهرت دارد.

2- رومانی اکنون به سرمایه گذاران بین المللی که متعهد به سرمایه گذاری در شرکت های رومانیایی و ایجاد شغل در این کشور هستند ویزای سرمایه گذاری می دهد.

 دریافت مجوز شهروندی رومانی ممکن است تا 24 ماه طول بکشد. اگر حداقل 1 میلیون یورو در رومانی به مدت چهار سال یا دو سال و نیم در صورت ازدواج با یک شهروند رومانیایی سرمایه گذاری کرده باشید، ممکن است بازه زمانی کاهش یابد.

نهایتا” یک روز کاری زمان نیاز است تا حواله شما به رومانی ارسال شود.

1-اگر سرمایه گذارحداقل 100000 یورو سرمایه گذاری کند یا حداقل ده شغل ایجاد کند، دیگر نیازی به اثبات زندگی  ندارد 

2- اگر سرمایه گذار 1 میلیون یورو سرمایه گذاری کند یا 100 شغل جدید ایجاد کند، ممکن است شرط پنج سال اقامت دائم لغو شود.

 بله، برای همسر و فرزندان زیر 18 سال  بیمه درمانی  نیاز است.

 رومانی به سرمایه گذاران خارجی که حداقل مبلغ مورد نیاز را  در شرکتی سرمایه گذاری کنند و حداقل 10یا 100 شغل دائمی در طول پنج سال در رومانی ایجاد کنند، اجازه می دهد تا اقامت و تابعیت را سریع دریافت کنند.

مقالات مرتبط

بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید.

حواله یورو به اروپا

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

سرمایه گذاری در رومانی

best-citizenships

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل