حواله یورو به اتریش برای سرمایه گذاری

برای حواله یورو به اتریش با مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنیم و در ادامه مطلب به برخی از سوالات شما در مورد سرمایه گذاری و اقامت در اتریش پاسخ میدهیم، با کلیک بر روی هر سوال جواب آن را مشاهده نمایید.

حواله یورو به اتریش

اتریش یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی است . کیفیت زندگی در آنجا بسیار بالا است. اقتصاد اتریش توسعه یافته و با ثبات است. افراد با سرمایه گذاری دراتریش ازجاذبه‌های طبیعی شگفت‌انگیز  برخوردارمی شوند. ویزای طلایی یا همان برنامه شهروندی اتریش از طریق سرمایه گذاری به تبعه خارجی اجازه می دهد، تا فعالانه در اقتصاد اتریش سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاران می توانند اقامت و شهروندی را دریافت کنند. پاسپورت اتریشی شهرت بسیار خوبی دارد . وبدون شک یکی از بهترین پاسپورت ها ی مسافرتی در جهان است.

سوالات متداول

مدت زمان در هر برنامه متفاوت است اما معمولاً 24 تا 36 ماه طول می کشد.

هنگامی که تابعیت خود را بر اساس قانون شهروندی اتریش به دست آوردید، شما و خانواده تان مادام العمر از شهروندی کامل برخوردار می شوید .که می تواند از طریق نسب به نسل های آینده منتقل شود.

1-ازسفر بدون ویزا به 189 کشوربهره مند می شوید

2- بهره مندی ازحق اقامت در هر جای دیگری در اتحادیه اروپا و سوئیس

3- ازکیفیت زندگی بالا برخور دار می شوید.

4- دسترسی به آموزش عالی پیدا می کنید

5- دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت امکان پذیر می شود

1-متقاضی می بایست سرمایه گذاری فعال دراقتصاد اتریش داشته باشد.

2- استاندارد اسنادی (مانند گذرنامه، گواهی تولد و ازدواج) برای متقاضی لازم است

3- متقاضی باید سوابق شخصی کاملاً تمیز (گواهی عدم سوء پیشینه) داشته باشد

سرمایه گذاری در اتریش معمولا بین 800000 یورو تا 10 میلیون یورو است. افراد می توانند یا در یک سرمایه گذاری مشترک، یا در یک سرمایه گذاری مستقیم برای ایجاد یک کسب و کار فعالیت داشته باشند.با این نوع سرمایه گذاری به طور قابل توجهی شغل ایجاد می شود. ویا فناوری های نوآوری را به اتریش معرفی می کند.

برای حواله یورو به اتریش فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

برای حواله یورو به اتریش فقط کافیست با ما در مجموعه ارزی پیمنت تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن وبا کمترین هزینه حواله مورد نظر شما را انجام دهیم.

 سرمایه گذاری هایی که غیرفعال هستند ، افراد را واجد شرایط تابعیت نمی کنند . مانند اوراق قرضه دولتی، ابزارهای مالی یا خرید ملک.

همسر و فرزندان تا 18 سال را می توانید دردرخواست شهروندی خود بگنجانید. فرزندان بالای 18 سال باید درخواست جداگانه ای ارائه دهند.

 خیر، اتریش برای  تابعیت مضاعف مجوز نمی دهد. متقاضیان ویزای طلایی اتریش که مایل به دریافت تابعیت هستند، باید تابعیت اصلی خود را ترک کنند.

بله، متقاضی باید بدون وقفه در اتریش اقامت داشته باشد و علاقه مند به دریافت شهروندی باشد.

بله، به عنوان یک مقیم قانونی و شهروند اتریش،  مشمول مالیات محلی می شوید.

نام صاحب حساب و شماره حساب گیرنده وجه برای حواله ارزی نیازاست.

بله، برای دریافت تابعیت به عنوان دارنده ویزای طلایی باید آزمون زبان آلمانی در سطح A1 را بگذرانید.

بله، با سرمایه گذاری قابل توجه و روند درخواست نامشخص، استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرت با تجربه برای دریافت ویزای طلایی اتریش امن تر و سریع تر است.

1-فرم ثبت نام اقامت یا سایر مدارک معتبر اقامت

2-مدرک شناسایی رسمی با عکس مانند گذرنامه یا کارت شناسایی معتبر.

3- قرارداد کاریا سایر مدارک کار

4-  آخرین اظهارنامه حقوق متقاضی

  حساب هایی که شامل IBAN باشند.

به دست آوردن شهروندی اتریش از طریق سرمایه گذاری فرآیندی طولانی و سخت است . و معمولاً حدود 2-3 سال طول می کشد و باید توسط مقامات در سطوح مختلف تأیید شود.

دارندگان ویزای طلایی اتریش که اقامت را دریافت کرده اند ، و درنهایت دارای اخذ تابعیت شده اند، حق دارند در اتریش زندگی، کار و تحصیل کنند. این حقوق به اعضای خانواده که در برنامه متقاضی گنجانده شده اند نیزانتقال می یابد.

بله، درخواست برای ویزای طلایی اتریش، شما را مستقیماً به تابعیت اتریش هدایت می کند.بنابراین، برای اخذ شهروندی، باید در اتریش زندگی کنید.

نهایتا” یک روز کاری زمان می برد تا حواله شما به اتریش ارسال شود.

میزان سرمایه گذاری می تواند حدود 3 میلیون یورو باشد. این نوع سرمایه گذاری بیشتر یک کمک مالی غیر قابل برگشت است. بنابراین برای سرمایه گذار بازدهی نخواهد داشت .  

لطفا توجه داشته باشید برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت های زیر مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک وارد وب سایت مورد نظر شوید.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

Globalcitizensolutions

مقالات مرتبط

بر روی لینک های زیر کلیک نمائید تا بیشتر بدانید.

بهترین روش انتقال پول به کشورهای خارجی

حواله یورو به اروپا

دریافت خبرنامه از طریق ایمیل